İngiltere ve İngilizler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben İngiltereye ve İngilizlere aşık onları çok seven biriyim bu sevgim nereden geliyor bilmiyorum ama çok seviyorum bu İngilizleri cevrem beni bu konuda çok yadirgiyor ama hiçbirine aldırış etmiyorum cevrem İngilizlerin türk düşmani ve çok sinsi kotu olduklarını söylüyorlar hiçbirini takmiyorum o kadar çok seviyorumki odama İngiltere bayrağı asiyorum telefonumun duvar kağıdı İngiltere bayrağı lakabim İngiliz ilerde ingilterede okuyup orada yasamak istiyorum öyle kibar nazik görgülü saygılı kültürlü asil bir toplum ki kendimi onları sevmekten alikoyamiyorum cevremden çok tepki alıyorum ama olsun sırf İngilizler sütlü cay iciyorlar diye bende iciyorum bazen keşke diyorumki türk değilde İngiliz olarak dogsaydim şimdiyse ingiltereyi kazanabilmek için sınavlara çalışıyorum ve eminimki kazanicam asla pes etmeyeceğim bu İngiltere konusunda cevrem ne derse desin gerekirse ailem hariç hepsini silerim genede hayalimi gerceklestiririm

Güncellemeler:
Bu konuda kafayı bozdum iyice artik internetten canlı mobese kameralarından ingilterenin sehirlerini seyreder oldum artik internet paketi dayanmıyor

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• miniatürkte çalışırken bir kaç aileyle tanısmıstım ingiliz. Çok hevesli türkçe konusmaya calısıyorlardı. Enerjili ve sempatik insanlar diye düşünüyorum. Benim gördüklerim öyleydi sjsjsj :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• valla temel fıkralarından duyduğum kadar biliyorum işte. yok ingiliz uçaktan atlamış falan fiston işte çok anlamıyom

0|1
    0|0
    • Çılgın olmaları da bir ayrı özellikleri zaten :)

• yemişim onların çılgınlığını aga. tamam hayat şartlarını, kültür seviyelerini begen, aşmışlar gerçekten. buna laf yok. ama insanlık seviyeleri yerlerde

• Yoo gayet yardim sever bir toplum İngilizler

Kızlar Ne Diyor 2

• hiçbir poh düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Hepsi tiş b. k

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• şiveleri çohoş.

0|1
    0|0
  • Boyinduruk altina gitmeyen eserat gormemis Turklerden sonra ilk ve tek millet.. hala izerinde gunes batmayan imparatorluk bana gore

0|1
    0|0
  • Dunyanin neresinde bir sorun varsa , nerde bomba patliyosa altinda ingilizler vardir.. Lakin oyle guzel saklanmaya arka planda kalmayi beceriyolar ki şaşmamak imkansiz

0|1
    0|0
    • Biraz sinsilik var ama olsun bende oyleyim milletin arkasından is çevirmeyi milleti birbirine düşürmeyi severim :D

• Sen kimseye ilişme boswer 😉

• Dikkat et hayalinde ki gibi olmayabilir. :)

0|1
    0|0
    • Hayalimdeki gibi olmasa da gidecegim orda yasayacagim :) kararliyim ve kafama koydugumu da hep yaparım

• AB den çıkarlarsa Premier Lig resmen intihar edecek tek bildiği o

0|1
    0|0
  • Ellerinden gelse bira ile duş alacaklar hastalar ak

0|1
    0|0
    • İngiliz dediğin zaman aklına direk içki gelir insanin kahvaltıda bile bira içtiklerini duymuştum içki delisi bir millet su gibi iciyorlar ama harika ya İngilizler 😊

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...