Bütün sosyal medya hesaplarımı kapattım ama tekrar açmak istiyorum nasıl açarım?

Arkadaşlar merhaba sosyal medya hesaplarımın sildim en son whatsappı. kafa dinlemek için.
ama şunu farkettim ki arkadaşlarımla olan ilişkim yokoldu farklı bir çevredeyim arkadaşlarımdan uzağım biraz ve yalnız kalıyor insan. bir süre için güzel birşey gerçekten çok güzel ama bir süreden sonrada sıkıyor. ben şimdi o zamandayım sıkıyor ve geri açmak istiyorum ama uğraşmakta lazım instagram aç fotoğraf koy snepçet aç snep at falan filan sosyal medya olmadan çok yalnız kalıyor insan bu bir gerçek ve arkadaşlarım çevremde olmadığı için daha da yalnızım. sizce açmalımıyım yoksa başka bişey mi önerirsiniz?

Güncellemeler:
kopuyorsun bir süre sonra. yeniden açarsamda çok uzun sürücek herşeyin tam olması arada kaldım

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaş edin yeniden ya da sevgili edin ounla uğraş

0|0
    0|0
    • Ya öylede pek sevmiyorum buraki tipleri bir de kız arkadaş falan zor iş istemiyorum şimdilik

• O zaman sadece whatsappı aç

En İyi Erkek Görüşü

• Web sitesi seni yonlendirir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• whatsappı aç sadece bu yeter

0|0
    0|0
    • konuşmadık ki uzun zamandır denedim birkaç kez konuşmayı ama en fazla 20-30 dk sürüyo konuşma

• aynı yerde değiliz aynı çevrede o yüzden konuşucak pek fazla şey olmuyo bir süre sonra sıkıyo zaten yer çok önemli

• eski arkadaşların varsa instagramdan onları takip edebilirsin belki tanıdığın çıkar öyle öyle açılırsın bende öyle durumdayım asosyale bağladım yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...