Evimizin üstünde yaşayan tanımlanamayan adam? bir okuyun ben anlamadım bakalım siz anlayabilecek misiniz?

Apartmanda yaşıyoreuz 5 katlı en üst çatıda, sürekli olarak orada küçük bir kulübede yaşayan, kırk yaşlarında, saçı sakalı birbirine karışmış, güvencin besleyen küçük tüpte devamlı olarak çay demleyip gelene geçene karşılıksız olarak ikram eden.. damda küçük bir kulübede uyuyor geceleri
kuşlarının yanında.. falcı desen değil bu adam ama bir şey tahmin etmişse muhakkak çıkıyor.. herkese dostluk, sevgi gösteriyor, yarenlik yapıyor yapıyor fikir sunuyor. .. güvercinlerini çok seviyor.. üstünde eski ve siyah bir beyaz montu var ve hiç onu çıkarmıyor hep o giysiyle yaşıyor.. neyin nesi bu adam anlamadım gitti sizin tahmininiz var mı?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• şizofren olabilir bazısı sokaklara düşermiş

0|0
    0|0
    • yok adam çok çok akıllı en zor konularda o kadar çok fikri var ki prefosörü satar.. ben az konuştum..

• nasıl para kazanıyor bizde isterik öyle kalmayı :)

• mahalleden olan yardımlarla sonra biraz şişesi plastik toplayıp satarak eski şeyleri atmayıp değerlendirerek falan..

• Dervis derler ya oyle gibi ne tuhaf

0|0
    0|0
    • duyduğuma göre yıllar önce nişanlısına köyde tecavüz etmek isteyen birini öldürüp kurtulmuş ve yakalanmamak için dağ dağ dolaşmış nişanlısınıda başkasına vermişler... şimdi zamanaşımından yırtmış ama böyle bir hayatı beimsemiş bu seferde.. birde güvercinlerine çok düşkün.. eğer yaralanırlarsa onların hemen yarasını sarıyor, öpüyor, kokluyor, seviyor onları iyileştirip tekrar hayata kavuşturup salıveriyor.. sonra küçük tüpte devamlı olarak çay demliyor ve menemenle çorba yapıyor hem kendi içiyor hemde ve kendisine gelen herkese karşılıksız olarak
      ikram ediyor.. son derece saf temiz iyi yürekli ve önsezileri çok kuvvetli bir adam... yaşadığı yer açık bir yer dam.. ve orda bir kulübede uyuyor geceleri
      kuşlarının yanında.. herkese dostluk, sevgi gösteriyor, yarenlik yapıyor yapıyor
      onların iyiliği için elinden geleni hatta elinden gelenin fazlasını yapıyor.. fikir sunuyor insanlara onlar için kaygılanıyor...

• Film gibi ne acikli bir hikaye bir de sevdigine bu sekilde kavusamayinca tam bir aska donusuyor, yazik Allah yardimcisi olsun

• amin inşallah, sağol..

Erkekler Ne Diyor 1

• Allahin dostudur belki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...