Böylelerini nereden buluyorsunuz?

Bakıyorum çoğu aşk acısı yaşamış terk edilmiş, sevmiş ama sevilmemiş. Çok mu arıyorsunuz sevilmeyecek insanları? Abi seven erkek baya azaldı dediğim anda bu sitede ki erkeklerin çoğu aşk acısı çeker olmuş. Ne yaptılar size?

Canlarım üzmeyin kendinizi, illaki sizi de deli gibi seven biri çıkacak. Yaşayın, bu acıları da yaşayın, bunlar ileride güzel anılarınız olarak kalacak.

Harbi deli gibi seven birini görünce üzülüyorum ben en güzel SEVGİLER sizleri bulsun :)

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi yalan aşk diye bişey yok

1|0
    0|0
    • Demek istediğim aşk değil ki, sevgi. Sonunda acı çekilen bir sevgi.

Erkekler Ne Diyor 19

• 1 kizi sevdim lisede 1 haftalik teklif ettim beni simarik sekilde red etti

1 kizi sevdim bir siniftan 3 kisiyle olmaz dedi ertesi gun arkadasimla cikti

1 kizi 5 yil sevdim konustum birsey demedi umudumu yitirdim

Ayriyetten 3-5 kiza takintilik yaptim onlarda olmadi

Birini sevdim kiz anladi sevdigimi arkadasima ulasmak icin kullandi beni arkadasimla ciktilar

Yas 22 oldu kimseyle cikmadim ama ben sadece sevdim 5 yildir sevdigim kizi unutamiyorum hep aci cektim

1|0
    0|0
    • Birde beni seven kiz vardi yanasinca vazgecti benden

• İste ozaman tam biter

• şimdi kesin hüküm verme de nasip, kısmet karşına seven insanlar çıkar umarım

• Bir erkek ne kadar kadın tarafından rededilirse. Onu arzulayacak kadına yaklaşır diye bir söz var. Ve buna inanıyorum

1|0
    0|0
  • Benim hatam o kendini bana anlattığında yardımcı olmamı istiyor sandım, oysa sadece dinleme mi istiyormuş.

1|0
    0|0
  • seven vardı tabiki deli gibi falan o da deildi bende deildi araya sogukluk falan girdi ayrıldım kızdan baskası vardı aklımda oda kabul etmedi bole bugda kaldık

1|0
    0|0
  • Keşke tüm kızlar böyle düşünse, herkese vicdansızı denk geldiğini düşünmüyorum.

1|0
    0|0
    • Elbette herkese vicdansızı denk gelmiyor

• Üzülmek güzeldir, insanı olgunlaştırır. Pamuk prenses bir gün karşına çıkar umarım

• Yeterince olgunlaşmış olacağım ki kimseden bir beklentim kalmadı. Gelirse gelir, gelmezse kendi bilir düsturuyla hareket ediyorum. Umarım gelir, teşekkür ederim.

• Erkeklerde yanar hemde nasıl yanar :)))))

1|0
    0|0
  • Kapattık aşk defterlerini sevgi falan da istemez 🚬

1|0
    0|0
  • Seven insan sevilmeyen insandir.

1|0
    0|0
  • aşk sandığın kadar değil yandığın kadar

1|0
    0|0
  • Aynen ya :D

1|0
    0|0
  • Çay için geçer

1|0
    0|0
  • Tamam da sen sevgiye değilde sevgiliye biraz uzak gibisin

1|0
    0|0
  • Seveni degil baska bisey yapani seviyolar

1|0
    0|0
  • Biri de benim cok eski ama olsyn aşk

1|0
    0|0
  • evet karaborsaya düştü aşk.

1|0
    0|0
  • Sen üzülme diye deli gibi sevmekten vazgeçemem, sevmek vazgeçmemektir. Acı çekerim, canım yanar, uykusuz gecelerim bitmek tükenmek bilmez belki ama yüzünü hatırlayıp suratımdaki o gülümsemeyi oluşturuyor ya? İşte o an bitiyor içimdeki sızı.

1|0
    0|0
  • ayrı soruyu soracaktım baktım kı sen sormussun vazgectım

1|0
    0|0
  • 6 senedir sevgilim yok
    yakışıklı eğlenceli hiperaktiifim
    neden sevgilin yok derseniz evlenmek için uygun birini bulamadım
    sevgili olmak bana ters
    acı çekmedim 6 sene oh kebap yani
    ciddi birini bulup evleneceğim kısmetse

1|0