Kızlar neden serseri tipli adamları severler?

İt kopuk afedersin y... s. k olan ne varsa zaten onlara yüz verirsiniz fotoğrafı güzel olan bakma cebimizde beş kuruş yok neden mi aileme bakıyorum o parayla afedersin b.. k. lu bir kıza yedirmiyoruz niye neden anlamıyorum...

1|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• O tip erkeklerle hiç işim olmadı, olacağını da sanmam. Madde bağımlısı olduğu muhtemel, hayata dair bir amacı olmayan kişiler bana ters.

0|2
    0|0
  • Ben sevmem.

4|1
    0|0
  • Her kız değil

0|1
    0|0
  • Sen tavrından kaybediyorsun bence. Öfkeli ve son derece agresifsin
    Kızlar serseri erkeklere aşık olur. Çünkü o erkekler çekici , katizmatik, coool ve ulaşmak zor. Ulaşsan elinde tutamazsın
    Onunlayken çılgın ve eğlenceli geçer hayat

Ama kızlar her zaman #beyefendi erkekleri severler. Uzun ilişkiler beyefendi adamlarla yaşanır.
    Ne konuştunu ne yaptığını bilen. Kadın ruhundan anlayan

Sevgi'nin parayla ilgisi yok

Hufffff yoruldum;))

0|0
    0|0
    • Öyleleri benden uzak olsun bir zahmet ben agresif ve öfkeli biri değilim verdiğim değer umursadığım kadarını haketmiyorsa yol veririm. eğlenceli çok geniş birine ihtiyacım yok benimle mutlu olsun yeter ayrıca bakma böyle konuştuğuma içim doldu normalde kolay kolay öfkelenmem patlarsam tam patlarım o yani.. sevginin bal gibi parayla ilgisi var ben zengin olursam bak gör.

• Param için yanımda kalacaksa yol vermesinide bilirim sıkıntı yok

• onlar ergenlik halleri hadi yiyosa çıkarsınlar onları babalarının karşısına

0|1
    0|0
    • demekki ergenlerin peşinden koşmuşuz

• iyi o zaman bu söylediklerimi yaz bir kenara sen okumana bak zaten kısmetin döner dolaşır seni bulur

• haklısın kanka :)

• Ne biliyim erkekler niyeyse ondan

0|1
    0|0
  • Memur eşleri kimlerden çıkıyor? Onlar kadın değil mi, yoksa siz mi körsünüz?

0|0
    0|1
  • göz zevkinin göstergesi diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Göz zevkimin göstergesi olsa başka olurdu gerçek ve tespit...

• çok iyi. devam et.

• erkekler neden hep yo-lluların peşinden koşuyor peki. nerde karı olmayacak şımarık uğursuz herkese dağıtan varsa onun peşindesiniz... işte o nedenden olabilir...

0|0
    0|0
  • kim seviyormus onlari?

0|0
    0|0
  • Tabi secmeyiz uslubuna bak, kenar mahalle ağzı. Sevmek parayla olmuyor sen olayı yanlış anlamissin. Karakter dicem ama onu da bilmezsin sen.

0|0
    0|0
  • diğerlerini bilmiyorum ama ben beni daha iyi koruyup destekleyebilir diye düşünüyorum o yüzden it kopuk daha bir cazip geliyo ama sonra üzülen ben oluyorum

0|0
    0|0
    • it kopuktan daha kuvvetli olanlarda vardır emin ol sen kendimden örnek verirsem centilmen sahipleyici biri oldum fitnessa gidiyorum it kopukla çok uğraştım

• yani haklısındır dediğin gibi olabilir ama ben çevremde genelde gözlemlediğim it kopuk olmayanların dışındakiler gelip onun yanında bana bişey yapmaya kalkışsalar izliycek tiplerdi o yüzden görüşüm bu şekilde

• Benim babam kasap onun yanında yetiştim kurban bayramlarında olsun hep bu hayatta kimseden korkmadım o bakan tiplerede ayrıyetten acıyorum kendilerine erkek diyorlarsa gitsin kadın olsunlar :D :D

Erkekler Ne Diyor 6

• İşte bende bunu anlamıyorum. Nerede it kopuk kişi var kızlar onların yanında... Evlenme zamanı gelince de efendi erkek arıyorlar. Efendi erkek toplama kampı mı ki seni alsınlar?

0|1
    0|0
    • sırf varya aileme baktığım için kendime doğru düzgün telefon bile alamıyorum o yüzden işte kafam bozuluyor kardeşim böylelerine bakıyorlar ya

• daha napak konuşmaya çalışssak terslerler usta değer vermeyip napacaksın işte kazmaları denk geliyor

• Ne kadar soğuk davranırsan sana o kadar yakınlaşır. O yüzden hoşlanan olsa bile bırak sürünsün sevgili olursanız seni cebinde biliyor.

• Yapacak birsey yok şözler ve icraatlar hep zıt olmuştur erkekler önemli olan iç güzellik der ponpişlerin peşinde koşar kızlar delikanlı sadık olsun der it kopuk peşinde koşar

0|1
    0|0
  • Aynen ya neden üzlüceklerini hatta onlardan şiddet göreceklerini bile bile neden?

0|1
    0|0
  • Kızlar beni neden seviyorsunuz serseri tiplide değilim...

0|1
    0|0
  • Salaklar cunku

0|1
    0|0
  • benim i, ş yerinde bir hatun var. kaçmış. kocası jiletçi ya. bu kızın babası da her ay market ihtiyaclarını kendi aliyo düzüyo. benım oyle kızım olsa siler atarım la ya. karı milletinin sacı uzun aklı kısa olurmuş

0|1
    0|0
    • Serseriler bir bu zihniyete sahip olanlar iki. Bunlardan uzak duracaksın asıl. Terbiyesiz!

• @yarıngelbaşla ne zırvalıyosun

Yükleniyor...