Bebeginiz kiz olsa onu aldirirmisiniz?

20 yadindayim kocamin gozu hep disarda beni begenmiyo 😢aileside begenmiyo 😞oyuzeeb kizim olursa onu aldircam 😥benim kizimi da sevmezler 😞zaten kiz bebekler cirkin oluyo

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Senin mantığını s... yim

4|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 53

• Böyle bir düşünce olabilir mi ya.
    Olabilir mi ya?
    Ya şu an kafayı sinirden yemek üzereyim.
    Ulan kocan seni beğenmiyorsa neden ondan hamile kalıyorsun. Neden öyle biriyle evleniyorsun.

Yok abi artık IQ sü belli bir seviye üstünde evlenebilsin bu ne ya. Ne salak bir toplum olduk çıktık biz.

0|0
    0|0
  • Site yönetiminden rica ediyorum bu sitede bazı kısaltma küfürlere ve hakaretlere izin verilsin.

4|0
    0|0
  • Senin ben o zihniyetini seviyim abisi

Çocuk yapmak için nasıl uğrasanlar var allah size veriyo bide siz beğenmiyonuz

Sağlıklı olsunda gerisi boş

0|0
    0|0
  • Fake bu soru

1|0
    0|0
  • Cahil misiniz la.

1|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • mnyak mısın asıl kız çocukları sevimli olur

0|0
    0|0
  • oha.

Troll dahi olsanız beyniniz gitmiş sizin.. Yazık.

1|0
    0|0
  • Saçmalıyorsun başkalarının ne düşündüğüne göre mi sekillendiriyorsun hayatını hatta bebeğinin hayatını kendinden utan

0|0
    0|0
  • Seni sevmeyenlerin arasından kurtul bence.

0|0
    0|0
  • neden aldırtayım evladımı? erkekte olsa kızda olsa yaşamaya hakkı var. bakmayacaksan doğur ver yuvaya. sende napıyorsan yap. eşindenmi boşanacan, başkasıylamı evlenecen o senin sorunun...

0|0
    0|0
  • trolsün değil mi, bu kadar cani olamazsın

1|0
    0|0
  • Trol degilsen uzuldum yaa... cocugun kizi erkegi olmazki... o en basta allahin ciftlere bir lutfu... allahin emanetine sahip cikamayan hi biseye sahip cikamaz... bende kiz olsun istiyorum ilk cocugum..

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir kafa yapısı sendeki ya

0|0
    0|0
  • Sacmalama oyle bisey yapmam

0|0
    0|0
  • seni neden beğenmedikleri belli. kalbin çirkin çünkü senin

1|0
    0|0
  • sacmalama

0|0
    0|0
  • Zaten kiz istiyorum

0|0
    0|0
  • İnsanlar kafayı yemiş kız erkek fark etmez

1|0
    0|0
  • Kafanızmı iyi la o ikimizden bir parça bu kızların kafasını bulandıran erkeklerın ya :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    33

Kızlar Ne Diyor 29

• kurban ol sen kız bebeklere çirkinmiş. herkesi kendin gibi mi belledin. ulan günahsız pamuk gibi bir yaratık nasıl çirkin diye tanımlanır anlamıyorum. o senin yüreğinin çirkinliğidir.

1|0
    0|0
  • Sizi beğenmiyor ise neden evlenmiş ki öyle şey olmaz dinimizde kürtaj haram

1|0
    0|0
  • beğenmiyolarsa nie aldılar seni bu birinci sorum, sen beğeniyor seviyor msun ikinci sorumdu , neden sevilmiyorsn üçüncü sorum.

0|0
    0|0
  • Kız istemem

0|0
    0|0
  • sen iyice kopmuşsun. bunlar sağlıklı düşünceler değil. hiç çocuk yapmamayı tercih etmelisin evladının katili olmandan iyidir.

0|1
    0|0
  • Ne kadar sacma bı dusunce boyle konusma Allah saglıklısını versin

0|0
    0|0
  • öz annesi olarak sadece kız olduğu için öldürecek misin onu. o minik parmaklarını terli ellerini öpemeden toprağa mı gömeceksin cahilye cahilleri gibi. o minik gözleri hiç dünyayı annesi görmeyecek mi sadece kız olduğu için. cinayet işleyene kadar boşan seni sevecek biriyle evlen. mutlu ol. bu günah değil ama cinayet günah...

0|0
    0|0
  • saçmalama kız bebeğin nesi çirkin?
    Allah göstermesin çocuğumu aldırmayı falan aldırılırmı ya o sana Allahın emanti sen kimin canını kimden alıyorsun

1|0
    0|0
  • Allah akıl, fikir versin

0|0
    0|0
  • Sen en iyisi git piskologa

0|1
    0|0
  • Asla böyle birşey yapmam kız da olsa erkek te olsa benim evladım. Böyle birşeyi dusunebilmis olman bile çok yanlış.

0|0
    0|0
  • Cinsiyet belli olduktan sonra bebek alınmıyo diye biliyorum. Hem olur mu öyle şey çok şirin oluyolar.. Yazık bebişine öyle düşünme

0|0
    0|0
  • Belli ki kocan ve ailesi senin psikolojini bozdu çocuğu aldıracağına o delilerden kurtulmaya çalış.

0|0
    0|0
  • Gördüğüm en gereksiz insansınız

0|0
    0|0
  • Bu nasıl beyinsizlik böyle cahil

0|0
    0|0
  • Evhamlarım yine üstüme geldi. Millet çocuk sahibi olmak için kırk takla atıyor bulmuşsun da beğenmiyorsun bir de. Hey Allah'ım yaa

0|0
    0|0
  • Saçmalıyorsun bence. Onun gözü dışardaysa , eğer seviyorsan kazanmak için çabala. Sevmiyorsan ayrıl.
    Ayrıca gözü dışarda birinden neden çocuk yapıyorsun ki :D

0|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin

0|0
    0|0
  • İğrençsin

1|0
    0|0
  • tövbe estağfurullah o zaman kocandan boşan hamile kalırsanda boşanmadan söyleme kocana flan kendin büyüt kız meselesine gelince önemli olan sağlıklı olması

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    9
Yükleniyor...