Erkeklerin annelerine söylemek istedikleri?

Daha evli değilim ama ben kendimi bildim bileli bir oğlum olsun istiyorum. Tabi kızı erkeği önemli değil hayırlı evlat olmak farklı bir konu ama erkeklerin anneleriyle farklı bir bağları var. En basiti çevremde görüyorum herkes denk gelmiştir adamın annesi kötü bir insan ve oğlunun eşine haksızlık yapıyor olduğu halde asla bir tepki vermiyor. Hani tepki derken bağırsın falan demiyorum zaten ama annesinin yaptığını başka bir insan yapsa hakkında ne düşünür ve nasıl bir uyarıda bulunur diye düşünüyor insan. Bu bitmeyen ve hiç kimseyle değişilmeyen sevgi nasıl oluşuyor nasıl tüm yanlışlarına rağmen melek gibi görüyorsunuz :) (burada gerçekten melek gibi olan anneleri tenzih ediyorum :) )

Buraya anneleriniz hakkındaki düşünlerinizi yazın lütfen. Ne kadar seviyorsunuz? Ne düşünüyorsunuz? Gerçekten annenizle başkası arasında kalsanız ne yaparsınız? hatalarında uyarır mısınız?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Annelerimiz cok cekmis oluyo bazen biz de bilince bu durumu ben gidip de geline ezdirmem. esimi iknaya calisirim idare et derim aralarini yaparim

1|0
    0|0
    • Burada annelerin göremediiği birşey var mesela benim annemde kaynanasından çok çekti ve hala sürüyor bu ama annem bunları düşünerek oğlum evlenirse evlendiği kişiye böyle yapmam diyor fakat genelde çoğu kadın ben çektim o da çeksin diye kaynanalık yapma moduna giriyor bu döngüyü devam ettirmek doğru mu yani :) Bir de eşit ya da adil davranınca anneni geline ezdirmiş olmazsın ki :)

• anladım :) ama sonsuz bir sevgi var yani :)

• Yoo o kadar da degil. Ben de esime cektirmem aile huzurumu bozamam. Gerekirse aileyi uzaga gotururum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...