Erkeklere vuran kadınlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Evet evet kadınlara vuran erkekleri sormuyorum. Erkeklere vuran kadınlardan bahsediyorum. Tamam kadına el kalkmaz ama mesela filmlerde hep görürüz ya kadınların meşhur tokat sahnelerini haklı olduklarında erkeğin ağzının burnunun tam ortasına çakarlar bir tane erkekde mal mal bakar yav şu işte bee

Kadnlar erkeklere vurmalı mı? Erkekler bu duruma düşmelimi? Birileri bu duruma dur demeli mi? :D

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hadlerini fazlasıyla aştıklarını düşünüyorum

0|2
    0|0
    • Onlar kim ki bize vuracaklar :)

• Bende az çok senin gibi düşünüyorum ve gerçekten dw eminim kadınlar erkeklerden güçlü olsaydı erkeğe şiddet daha fazla olurdu. Bu da gerçek görüşüm sana azcık katılıyorum yani :)

• Daha fazla şiddet göreceğimiz konusunda bende sana katılıyorum :)

Kızlar Ne Diyor 4

• itiraf ediyorum bende küçükken erkekleri döverdim ama çok sinirlendiriyolardı napabilirim :D şimdi ise şiddetin her türlüsüne karşıyım

0|2
    0|0
    • Sana gelcek yorumu desilover a yaptım mobilden bağlanmanın zararlatı :)

• Önemli değil aman boşver :) valla küçükken kavga ederken gülüyorduk yani çok komikti ya samimiyet oluyordu aramızda😂😂

• Aynen öyleydi vallahi dayak yerdik güle oynaya anlatırdık ah o küçüklüklerimiz

• fiziksel olarak güçlü olduğunuz için erkekler umursamıyor pek. karşılıkta verilmez hatta. :D tabi kötü bir şey, kabul ediyorum.
    :) şiddete hayır :)

0|1
    0|0
    • Küçükken sayılma ya sabi sübyandık o zamanlar akkımız ermezdi. Hem keşke dünyada ki herşey o zamanlarda ki gibi çözülse dayak yemenin bile verdiği ayrı bir hal hatır vardı. Şimdi kavga edince yaralanıp ölecez diye korkuyor sevdiklerimiz

• Haketmistir

0|1
    0|0
  • Hic sevmem siddetin her turlusu yalniz oglanda itici gelir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Amann kadinin vurmasından ne olur:) vursun tabi canlari sağ olsun:) ama kadim var kadim var kimin vurduğu da önemli. Kezban vurursa kürekle kafasini yararim:)))))

0|2
    0|0
  • aslında kadın erkek eşitliği diyoruz ya hani nerde :D kadın erkeğe vuruyorsa erkekte kadına vuracak aslında :D al sana kadın erkek eşitliği işte :D

0|1
    0|0
  • barbar hepsi... gucu erkege yetiyor..

0|1
    0|0
    • Sorma ya hem onlar kendini ne sanıyor ki güçsüze vurmak kolay tabi. Sonra neden erkekeminist oldun diyorlar.

• hep erkekler mi vuracak biraz da kadınlar vursun. tokat ve yumrukla yani. :-)

0|1
    0|0
  • Kadındır bir tokat atsan şuna bak kadını dövüyor derler. Bir tokat yesen kadından dayak yedi derler. Çok fazla üstünde durmamak lazım.

0|1
    0|0
  • Asenakırgız yoruma 😂😂😂

0|1
    0|0
  • bu p^ç haketmiş ama haksız yere vuran erkek veya kadın tek kelimeyle kahpedir

0|1
    0|0
  • kimse kimseye vurmasın

0|1
    0|0
  • Tövbe de dilini ısır.

0|1
    0|0
  • eline sağlık

0|1
    0|0
  • Hiç bir şey düşünmüyom