Küçük olmadığımı nasıl kanıtlarim?

Arkadaşlar 20 yaşındayım. Ailem aşırı derecede korumacı. Üniversiteye gidiyorum ehliyet kursunada başladım ama markete gidiyorum desem annem bı garip oluyo sanki uzak biyermis gibi. Ben gece falan dışarı çıkmam zaten ama bakıyorum arkadaşlarima gayet rahatlar kahvaltıya falan gidiyorlar bizimkilere ters öyle şeyler. Ben artık küçük olmadığımi nasıl kanitlarim

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Konuşman lazım onlarla ciddi bir şekilde onlar mutlaka şunu diyecektir bu konuşma sırasında; Sana güvenmediğimden değil kızım ben etrafa güvenmiyorum. Çok klasik bir cümledir bu cümleye rağmen gene ciddi bir konuşma yapman gerekiyor. Çoğu genç bu cümleden sonra kısılıp kalıyor. Biraz laf çarparsan onlar anlar durumu. :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu çok zararlı bir şey aslında. Aşırı korumacı aileye sahip bireyler ileride sosyal yaşantıda pek çok sorunla karşılaşıyor. Benim gibi..

0|0
    0|0
    • Benim gibi...

• zaten ben belli bir yaşa kadar çok silik bir tiptim. hiçbişeyi kendim halledemiyordum toplum içinde söz bile alamıyordum

• Aynı kaderi paylaşıyoruz

Erkekler Ne Diyor 15

• Bir kız evlenip baba evinden gidene kadar ne kadar büyüsende baba evinde daima küçük görünürsün. Baba veya anne büyüdüğünü anlaması için kapıya eli çiçekli birilerinin gelmesi gerekir

0|0
    0|0
  • O hiç geçmeyecek

0|0
    0|0
  • Bu zaman kadar kanıtlayamadıysan çok zor artık.

0|0
    0|0
  • Bence bunun küçük olup olmamanla ilgisi yok.
    Bazı aileler çocuklarına daha fazla önem veriyor. Aslında bu iyi bir şey. ''Bazıları aman ne halt yerse yesin!'' diye düşünüyor.
    Seni sınırlamadıkları sürece olağan bir şey bence.

0|0
    0|0
    • Sınırlıyorlar ama. 16 yaşındaki kuzenim benden daha rahat

• O zaman ailenle ciddi bir şekilde konuşmayı deneyebilirsin.

• Buyuyup de ne yapcaksin? Sen 50 yasina da gelsen annenin gozunde hep bir bebek olcaksin.. koca bir bebek 😉

0|0
    0|0
  • O iş zor biraz ben erkek olduğum halde bana da aynısını yapıyorlar

0|0
    0|0
  • Senin üstüne titreyen ailen var büyük olamazsın onların gözünde bebeksin sen hep

0|0
    0|0
    • Ama artık çok bunaldım

• Bunalma sen bakma arkadaşlarına ailen seni cok seviyor yani gece çıksan başına kötü birşey gelir gibi yani mesala benim kızım olsa oğlum olsa bende aynı şeyi düşünürüm gerçekten sen üzülme tamammı deli kız taktığın şeye bak.. Burak millet napıyorsa yapsın sen bu seviyede kal

• Aileni karşına alıp istek ve ihtiyaçlarını açık bir dille anlatarak...

0|0
    0|0
  • 50 yaşına gelsen de, annen baban sağ olduğu sürece, sen onların küçük kızısın...

0|0
    0|0
  • Hic birsey yapamazsn evleninceye kadar boyle olur

0|0
    0|0
  • ne güzel işte üstüne düşüyorlar

0|0
    0|0
  • çıkar ve masaya vur anlar onlar

0|0
    0|0
  • Kaşar olma diye böyleller

0|0
    0|0
  • Etraf psikopat dolu oldugu icin kime denk gelecegi belli olmaz. Normaldir korkmalari

0|0
    0|0
  • Annenin gözlerine bak ve de ki;

"Anne, kızın büyüdü artık, kabullen bunu, bu şekilde yaparsan kendime olan güvenimi zedelersin, ben senin kızınım ve yanlış şeyler yapacak değilim"...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunun küçüklük büyüklükle alakası yok aile yapın öyle

0|0
    0|0
  • aynı durumdayız. :(

0|0
    0|0
    • Bıktım artık ya ben demiyorum zaten gece dışarı çıkayım söyle böyle alt tarafı 5 dk bı markete bile giderken heyecan yapıyorlar yeter:(

• ben de takipteyim bunu :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...