Avrupa birliği sizce çöküşe mi gidiyor gidişat dağılmayı gösteriyor gibi?

Bu durum sizce Türkiye'nin yararına mı olur zararına mı AB ye girsek bu saatten sonra bişey ifade eder mi?

0|1
1|24

En İyi Erkek Görüşü

• AB'ye girsek ne olacak? Önce kendimize bakmamız lazım. Durumumuz hiç iç açıcı değil.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• AB ye girme taraftarı değilim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Evet çökecek dünyada ki tek süper güç biz olacağız.
    Tek rakibimiz çin kaldı geriye.
    Malum abd zaten çökmüştü, israil desen kapımızda yalvarıyor, suriyeyle ırağın kuzeyini dümdüz ettik, ab yi de şimdi hallettik..
    İki güne kadar da yerli uçak gemisini yaptıkmıydı ortadoğunun parlayan yıldızıyız hülololololoğğğ

4|2
    0|0
  • İngiltere'nin AB den çıkması onu çöküşe geçirmez.
    Ayrıca AB şu an Avrupa'da stabiliteyi sağlayan bir kurum ve seyahat özgürlüğü konusunda cidden çoğu insan için büyük bir avantaj. Orta Doğu kendi b*kunda boğulup başka yerlere de sıçratmasaydı pisliğini şu an belki hiç böyle bir tehlike olmayacaktı.
    Umarım dağılmaz.

0|0
    0|0
    • Fransa ve bağzı ülkeler de çıkacaktır çözülme başladı bikere AB ye üye olan ülkelerin yükü artacaktlr

• Orası belli olmaz hocam.

• Biz çöküşteyiz. Evimizin içine bakalım başkalarının evine değil. Onlar bu ekonomi, teknoloji ile asla çökmezler.

1|0
    0|0
    • Sen ülkenin bu duruma çöküşte diyorsan fazla aç gözlüsün denektir halkın %80 refah yaşıyor ülkenin her yerinde askeri operasyon ve savunma bütçesi harcanırken

• :) zaman içinde anlarsın sen çöküşün n eolduğunu

• Ben bunu 3 yıl önce söylemiştim hatta ingilizce bir blog sitesine yazmıştım hiç unutmam Alman bir uçak pilotu bu mümkün değil demişti aynı pilot dün mesaj atmış şoktayım diye...:)

0|0
    0|0
  • Avrupa Birliği çok büyük bir ekonomik kriz geçiyo İngiltere anladı bunu o yüzden çıkmak istedi kesin çökecek 5-6 senelik daha gider böyle

0|0
    0|0
  • Avrupa hiç bir zaman birlik olmadı ki. Öyle olsa yıllarca Bosna da, Kosova da katliamlara goz yummazlardi.

0|0
    0|0
  • Yesinler birbirlerini, ete para vermesinler.

0|1
    0|0
  • sonu geldi

0|0
    0|0
  • daha da gucleniyor...

0|0
    0|0
  • çökeceği 15 sene önceden belliydi zaten

0|0
    0|0
  • Dağılmaz ama ing çıkacak ingilizler de bölünecek öyle görünüyor k. irlanda irlanda cum. katılacak. İskoçya bağımsızlığını kazanacak

0|0
    0|0
  • ingilizler yaş tahtaya basmaz. referandum filan hikaye..

0|0
    0|0
  • çökmez

0|0
    0|0
  • şu an fransa ve hollandada referandum'a sıcak bakıyor yani eli kulağında ab çöküyor size önerim euro varsa direk bozdurun ve şu an ingiliz sterleni bayaa indi ona yatırım yapın çünkü yükselicek sterlin abnın dagılmasıyla

0|0
    0|0
  • rahmetli yaşar nuri öztürk 3 ay önce ab nin çöküşe girdiğini söylemişti.

0|0
    0|0
  • Ab de büyük devletlerin her zaman zararı var

0|0
    0|0
  • avrupa birliğini sonu belli değil bence bütün soydaşlar buraya taşınsın. aç bırakırlar valla

0|0
    0|0
  • yok sanmıyorum eksiklerini görüp özeleştiri yapıp daha güçlü çıkacaklardır...

0|0
    0|0
  • bence sonu kötü hepsinin biz en iyisimi islam birliği kuralım xD

0|0
    0|0
  • Belli olmaz ama oyle gibi

0|0
    0|0
  • Ingiltere cikarsa ab nin yukunu almanya tek basina omuzlayamaz

0|0
    0|0
  • Bir po. ka yaradigi yok zaten

0|0
    0|0
  • buı gelişmiş ülkelere bir b. ok atma çabası :D amerikan ekonomisi çökmüş, avrupa birliği dağılmış yok çin dağılacakmış. kendi ezikliğinizi başkalarına b. k atarak çıkarmayın gözünüzü seveyim. Önce bir tükenmez kalem icat edin sonra avrupayla ilgili yorum yapın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...