Ciddi bir konu önemle bakın?

Sevgilimi biz tehtid, darp ve hakaret, alıkoyma olarak savcılığa şikayet ettik. Telefonlarım dinleniyor..
Peki benim whatsapp dökümanıma ulaşabilirler mi? Yani öyle bir şansları varmı? Çocukla konuşmalarımı görürlerse?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• whatsapp dökümanlarına ulaşamaz.. sadece telekomünikasyon üzerine olan bilgilerine ulaşabilir..
    Çocuk ne yaptı ki sana?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İyi yaptın whatsapa ulaşamazlar bende ettim mesajları silmeyin demişti istese kendiside ulaşabilrdi

0|0
    0|0
    • emin misin? face e ulaşabilirler onda sorun yok zatende whatsappa ulaşmalarını istemiyorum

• evet var daha mahkeme belli değil mahkeme günü. büyük ihtimalle bayramdan sonraya kaldı uzun zaman sonra. ama şikayet ettiğimiz bu hafta içinde ona haber gidecekti. evet şahitlerim var

• Büyük ihtimalle 5-6 ay hapis cezası alır paraya çevrilir

Erkekler Ne Diyor 4

• sen kendi numaranı verdin mi o sana mesaj atıyor mu

0|0
    0|0
    • artık mesaj atmayı kesti, koruma verdi devlet bana. bana mesaj attığı an zorunlu hapis alıcak.
      evet kendi numaramı verdim, biraz cinsel içerikli konuşmalarımız var. bunlara devlet whatsapp dökümanından ulaşabilir mi? ben yedeklemeyi iptal ettim ama çocuğun telefondan ulaşabilir mi?

• devlet istese her türlü ulaşır ama ulaşmak istemez

• keşke şeffaf anlatsaydınız herşeyi

0|0
    0|0
  • Yokya wp yazişmalari korumaya aldi diye haber çıktı fbi bile göremiyo diye biliyorum

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet görebilirler tabii

0|0
    0|0
  • Evet isterlerse yaparlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...