Hepinizden nefret etmemi sağlayacak ne yaptiniz?

bu siteye onlarca, yüzlerce kayit oluşum, amacim sizin sorulariniza cevap yazmak değil, amacim sizin gibi bir insanla tanişmakta değil, insan ticaretide olmadi. amacim. bu siteye her girisimde , her sorulara bakip insanlarin içine aktiğimda, sizden o kadar çok nefret ettim ki, bu bana haz verdi. fark ettim ki, o kadar çok başka hayatlari yaşiyoruzki, kendimle gurur duydum. lakin buraya geldiğimde, bir çoğunuzun o bazi iğrenç duygulariniz karşisinda kamçilandim, biraz daha nefretle. baktim size, ancak asla kendimi sizden büyük görmedim. kibir yapmadim. nitekim. hepimiz allaha döndürüleceğiz. evet soruyorum size simdi, benim. kadar merhametli bir insani, bu kadar kendinizden. nasil soğuttunuz ey insanlar?

0|0
68

En İyi Kız Görüşü

• Çok güzel bir soru olmuş insan böyle seyleri gördükten sonra daha da bir tuhaf hissediyor degil mi boşver sen gene merhametinden ödün verme senin karsınada iyi insanlar çıkacaktır umarım..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• MErhametini alıp sırayla tecavüz ettik. Kabullenemediğin bazı şeyler var demek ki. Burada da o kabullenemediğin tayfadan çok ver benim de öyle. İnsanlar benimde yaşama isteğime tecavüz ettiler. Dünya o kadar yabancı geliyor ki hiç bana göre değilmiş gibi geliyor. Bazen oturup saatlerce üzülüyorum birileri ölüyor üzülüyor eziliyor onlar ölüp üzülürken biri birilerini dikicem diye bileniyor, bir başka birileri yılanlık peşinde soteye yatmış elinden tutanı yerin dibine sokup onun sahip olduklarının peşinde. Sonra bir bakıyorsun dünya da cahillik diz boyu, insanlar ne kadar saçma sapan şeyler yapıyor, düşünüyor sen bu arada mutsuzsun tabi. Zaten hep söylerim hepimizin ortak 1 dünyası yok,7 milyar insanın içinde yaşadığı 7 milyar dünya var. Sen bunu yazarken farklı duygular içindeyken, ben manitamla gülüşüyorum, bir başkası kendi dünyasında ibadet ediyor, bir başkası da bel ki de dün gece barda tanıştığı kıza ya da erkeğe bilmem kaçıncı postasını atıyor. Farketmiyor ama istediğin kadar kız soğu küfret öfke dol bitmiyor hiç bir şey düzelmiyor ya da herşeyden ümidini kesip kendini bıraktığın anda herşey dğeişebiliryor. Yaşantına bak dostum. Benimkilere de tecavüz ettiler bende zevk alma evrelerini yaşıyorum.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• "O kadar farkli hayatlar yasiyoruz ki kendimle gurur duydum "
    " kendimi sizden büyük gormedim kibir yapmadım"
    Kusura bakma ama kendi yazdiklariyla celisen kendini digerlerinden üstün gören ve aynı zaman da nefret dolu birisin.

0|0
    0|0
    • gurur duymak, hiçbir zaman kibirlenmek değildir x bir kisi cinsyet islerse y kisisi islemez ise x kisisi gururlanip ben cinsyet islemiyorum, sinirimi tutabilirim gururluyum diyebilmesi kibirlikmidir, asla lutfen daha dikkatli olalim

• Bence birinin hatasını görüp de ben yapmadim diye gurur duymak cok komik. O da insan sen de insansın bir gram farkiniz yok. Daha önünde uzun yıllar var gurur duymak icin erken.

• tamam o halde farkli yorumun için tesekkur ederim

• Herkesin hayatı kendine. Açıkçası sitede kim napiyo umrumda bile olmadi hiç bir zaman

0|0
    0|0
  • Bende aynı şekildeyim seninle

0|1
    0|0
  • Beni de soğuttular ama nedeni onların var olması

0|0
    0|0
  • kardeş sen ne diyon ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bir şey yapmadım kanks.

0|0
    0|0
    • dimi, samimiyet avcilari olmuşsunuz, kanks? ben seninle kan bağim olduğumu dusunmuyorum

• Seni tanımıyorum ki soğutayım şu an ilk kez soruna rastgeldim

1|0
    0|0
  • Bu sitede insanin ne işi var :) ben bile kendimi sevmiyorum senin soguman normal kardeşim

0|0
    0|0
  • Aferin hadi şimdi sktr git.

0|1
    0|0
  • soğuyan sensin sana sormak lazım

0|0
    0|0
    • profiline bakip soğumamak elde değil, izmirlisin tabi, tahmin etmeliydim,

• yess işine gelirse burda dur iine gelmiyorsa sil hesabı git

• Bendende mi :)

0|0