Hic calismadim cok çekiniyorum detaya gelin?

Üniversite okuyorum. Tatilde calismak istiyorum ama çekiniyorum napicagimi bilmiyorum. Bilgi sahibi olsaydim zamanla alisir takmazdim ama baslamasi sıkıntı. Nasil bir iş le baslamaliyim. Hesabim kitabim iyi değil ama kasiyerlik isterdim. Mc Donald's falan tecrübesiz eleman alir mi. Kizlar ilk tecrubenizi paylasir misiniz lütfen.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben küçüklüğümden beri tatillerde boş zamanlarımda çok farklı işlerde çalıştım ve çalışıyorum. Gireceğin bir yere alışmadığın sürece işi bilsen bile zorlanırsın bunu anladım. Bu yüzden korkmana gerek yok genelde çalıştıranlar o halden anlıyor ilk haftalar pek yüklenmezler sonra bir alışırsın işine sen olmasan orası iş yapmaz gibi gelir birazcık toton kalkar bu gerçek ama :DD

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ilk önce ortama felan bak, işe bak baktın sana göre başla :)) bende bilmiyorum nereye başlasam diyorum bilmem belkide bir Call Center veya kıyafet mağazası veya McDonald.. Bende çekingendim ama insanlar beni eze eze açıldım :) yani şöyle düşün onlarda senin gibi 0dan başladı ve kimseden korkma, lafını esirgeme çünkü ben bu yüzden en iyi şirketlerden çıktım tasarımcılık yapıyordum ayağımı kaydırdılar bende kendimi savunamadım derken başka işlerde yine aynısı ve ben hep çıkan oldum. Ezilmen için bu gibi işlerde çalışmalısın canım :)

2|0
    0|0
    • Hayatin oyunu bu bize zaten canım bir atilabilsrk :) seni tebrik ediyorum

• ben çekingenliğim yüzünden mesleğimden oldum ordaki insanları gözüm de çok büyüttüm ve hep kasıldım yanlarında bu yüzden kendi mesleğimi bir kaç yıl yapmayacağım. McDonald iyi bir başlangıç herşeyin hayırlısı hakkında inşallah 😊

• İnşallah cok tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 9

• çalışmamak daha iyi.

1|0
    0|0
  • Alın teriyle kazanılan her iş kutsaldır. Neden çekiniyorsun ki. Ordaki çalışnlarda sen ben gibi insan

1|0
    0|0
  • Olmaz bişey rhat ol

1|0
    0|0
  • çalışırken utanan tek milletiz sanırım

1|0
    0|0
  • Ahh ahh! Bende senin gibiyim. Bıktım şu utangaçlığımdan, çekingenliğimden...

1|0
    0|0
  • Kendine güven.

1|0
    0|0
  • En güzel yerlersen birinde çalışacaksın işte ne istiyorsun.

0|0
    0|0
  • bende çekinyom knka çalışırken hep karı kız kesyom çünkü müdür görse direk kovar işte ve bunları düşündüğüm için çalışmak istemiyom bende :D

1|0
    0|0
  • Yeni gelin gibi tabirini çok duyarsın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Market işlerine girme derim. İnan oturtmuyorlar hic. İşkura mevsimlik işçi aliyolar once oraya kayit yap o ayrı. Bir de restaruantlara başvurabilirsin. Çocuk bakiciligi falan yapabilirsin pastanelere kuaforlere falan git hem meslek-sanat öğrenmiş olursun aklima baska bisiler gelmiyoo 😕

1|0
    0|0
  • Garson veya kuaför olabilirsin

0|0
    0|0
  • Oncelikle isi her halukarda yaparsin ama sorun maasini verecek duzgun insanlarin oldugu bir is bulmakta. Ben ilk plajda calismistim hem garsonluk hem mutfaktaydim

1|0
    0|0
Yükleniyor...