Zayiflayinca insan guzellesiyomu?

Mesala bu fotodada bakin Zayiflayinca insan guzellesiyomu ?
ayni insan bakin nasil degismis 😔benim zayiflamak istememin sebebi birini cok seviyorum o beni sevmiyo 😢😢😢😞😞😞ben diger kizlar gibi baskasini kolay sevmem 😔keske bende onlar gibi olsam 😔Ama olamiyom baska bir erkekle konusursam adam selam bile yazsa engelliyorum ihanet ediyo hissediyorum kendimi
Ben sunu anlamiyom bn 20 yasindayim o 18 benim arkadasimlarimin hepsine yavsiyo 😢kizlarda ona ben sunu anlamiuorum ben hicbirinin sevdigi insana yavsamiuorum onlwr niye benimkine yavsiyo 😢ben ne yaptim bu kizlara bukadsr kotuluk 😞 ne yapsam hepsini pisman ederim aslinda cok kilolu degilim hafif basenim var diyorum sadece su ile beslensem zayiflarmiyim hic yemek yemesem

😢😢😢😢en buyuk sorunumda su 😞Bana gelince diyo o benden 2 yas buyuk diyer kizlara gelince 3 yas onlarla arasinda bisi olmaz 😢😢😢

Benim en buyuk sucum birini cok sevmek 😞 50 kiloya dusucem 😢😢😢hepsi gorucek oluceksemde guzel bir insqn olaeak olmej istiyorum 😞 onlar yuzunden dunyadaki en cirkin insan benim diye hissediyorum 😢
Sacimi kizila boyayim kirmiziya boyle beya tenim sut gini parlasin 15 kilo verdigimde 😊pisman olsunlar benim soylw bir huyym var ben kolay affediyorum insanlari 😢😢

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sizleri kapsamiyor bu iddia 😅

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yok sen düzelmessşn tipsizssin

0|0
    0|0
  • Ben değiştim ama yeniden kilo almaya başladım ama kas oluyor. :

0|0
    0|0
  • Beyin uzaklaşır

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Sen zaten guzelsin

0|0
    0|0
  • tabii ki

0|0
    0|0
  • çok daha fazla zayıflarsan şu an olan güzelliğinde gider sadece sıkılaşmk için spor yap o kadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kilolu gözükmüyorsun resimde. Bence diyet değil spor yap. Cidden senin için çok daha iyi olur. Ayrıca senden küçük birini nasıl sevebildin yaa😅😅

0|0
    0|0
  • Yüzün güzelse evet

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...