İş hayatında para ve dünya malı için Mutant ve Zombiye dönüşmüş insanları görünce ne yapıyorsunuz?

İş hayatında para ve dünya malı için Mutant ve Zombiye dönüşmüş insanları görünce ne yapıyorsunuz?

• Para için mutant olmuş insanlar var
    30% (3)4% (1)11% (4)Oy Ver
  • Para için zombi olmuş insanlar var
    10% (1)4% (1)6% (2)Oy Ver
  • Para için Vampir olmuş bunlar
    20% (2)4% (1)8% (3)Oy Ver
  • Dünya malı dünyada kalıyor. Kefenin cebi yok
    30% (3)23% (6)25% (9)Oy Ver
  • Mal da yalan mülkte yalan gel biraz da sen oyalan
    0% (0)27% (7)19% (7)Oy Ver
  • İş hayatında çok zalim çok kötü insanlar var !
    0% (0)23% (6)17% (6)Oy Ver
  • Ya Baki Entel Baki
    10% (1)15% (4)14% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

2|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• insanlar daha fazla para kazanayım derken para için kendini satılığa çıkarmış durumda. günümüzün son hali bu. ne yazık ki acı ama gerçek:(

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Para için neye dönüştükleri belli olmayan mutantlar var. Onların sonunun ne olacağı belli kul hakkı yemek nedir bilseler yapmazlar. Yazık onlara.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Dünya malı dünyada kalıyor. Kefenin cebi yok

0|1
    0|0
  • Bu soru sanki başka sorudan esinlenmiş gibi. :D

0|0
    0|0
  • seni ezmeliyim ki ezilmemeliyim. müdürün birgün ayağını kaydırabilmek için çalışmalı ve müdür olunca yerini korumak için personeli kırbaçlamalı ama dizginlemelisinde. çok vermeki azla hırslansın. kanını emeceksin ki işten başkasına hali kalmasın. o sersemliğiyle yaşlansın. uyandığında emekli olsun...

0|0
    0|0
  • Para hırsı sayesinde insanlık gelişiyor.

1|0
    0|0
  • İşim olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sabahın köründe işe gidenlerin yarıdan fazlası cebindeki 2,5 milyarlık iphone'un esiri.. Yani onun taksidini ödemek için çalışmak zorundalar.. Sırtlarına yüklendikleri "lüks"ün ağırlığı altında ezilen zavallı eşekler..
    Bir de "ekonomik özgürlüğünü" kazanmaya çalışırken gerçek özgürlüğünü kaybetmiş kadınlarımız var.. Zavallı aptallar, evde eşine karşı dik durabilmek için patronun karşısında ezilmeyi özgürlük sanıyorlar.. Saçma sapan bir "kibir"in esiri olmuşlar..

http://i.hizliresim.com/QMPv8y.jpg
    http://i.hizliresim.com/X4b983.jpg

1|1
    0|0
  • ''Kimse diğerini satın alacak kadar zengin, kendini satacak kadar fakir olmamalı ''

1|2
    0|0
  • Sorsan hepsine dünya malı dünyada kalır derler
    sonra daha çok nasıl kazanırım derdine düşerler
    kardeş kardeşe bile düşüyor..
    para yüzünden

0|1
    0|0
  • Direkt sövüyorum hacı. çok şükür ki gözde bir mesleğim var ve istediğim yerde iş bulabiliyorum. o yüzden asla yalakalığa taviz vermem

0|1
    0|0
  • Mal da yalan mülkte yalan gel biraz da sen oyalan 😂

0|1
    0|0
  • Para için şerefini haysiyetini satan insanlar...

0|1
    0|0
  • Kazanç önemlidir benim için. Babam dahi engel olamaz yonetigim şirkete. İki çocuk yetiştiriyorum. Doğru mutantim ama cocuklarimb önemli.
    Sizler gezersiniz biz çalışırız. Gece telefon çalar sorunları çözeriz. Tatil dahi iş..

0|0
    0|0
  • Onlardan ısrarla uzaklaştım. şimdi portakal kokusunu biliyorum zeytin yapmayı turşu kurmayı öğrendim

1|0
    0|0
  • Uzerime biraz kan surup onlar gibi davraniyorum

0|0
    0|0
  • e boşuna atalarımız dememiş dünyada mekan ahirette iman diye :)

0|0
    0|0
  • para para para.

0|0
    0|0
Yükleniyor...