Kemdimi yalniz hissediyorum arkadas olacak normal insan niye kalmamis bu devirde?

Herkesin amacı farkli cogu insan hep farkli düşünüyor dogru duzgun esprili eğlenceli iyi duzgun insanlar ne zaman karsima cikacak merak ediyorum

1|1
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• Menfaatçi bir toplum var artık. Herkes herkesten faydalanmaya çalışıyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Topluma beni yka beni yık yok bilmem ne yap bacak omza tarzı şeyler verirsen hayatına böyle sa. lk sapık şeyleri sokarsan zamanla beyniyle değil başka dürtüleriyle davranmaya başlar. İnsanlar için en önemli şey önce cinsellik oldu saçma bir devirde dünyaya geldiğim için çok şanssızım bende pek kimseyle muhabbet etmem aslında yalnız değilsin :)

1|0
    0|0
  • Karmaşık biraz. Çoğunun işine yaradığın sürece iyisin. Toplum olarak tüketmeye bayılıyoruz. Kemirgen çok.
    Diğer yandan da öyleleri karşına çıkana dek tavrını koru, illa ki olur birileri. Daha niceleriyle tanışırsın. Sorunlu gördüklerinle de alakanı kesmeye bak, kimseye katlanmamak lazım.
    Normal insan kalmış ki kendini yalnız hissedenler var işte. Azınlık da olsa bu böyle:)

0|0
    0|0
  • Valla herkesin amacı farklı inşşş karşısınıza adam gibi adamlar çıkar arkadaş olarakta sevgili olarakta

1|0
    0|0
  • sen bulamıyosun bence

1|0
    0|0
  • Valla hiç ummadıgım adamlardan çok degişik tepkiler aldım yıllarca yanıma gelen arkadaşım dedigim adamlar hiçbirşey yokken yolda selam vermez oldu?
    Sokakta sataştıklarında aha şimdi sıçtık dedim ama arkamda olan 5 kişi gördüm şaşırdım?
    hayat arkadaşlık dostluk çok başka birşey kimseye güvenmiceksin yüz vermiceksin.
    Hele dostu burada ararsan yapacagın en büyük hatayı yaptın sayılır...

0|0
    0|0
  • yok işte bacım boşver yanlızlık iyidir

1|0
    0|0
  • Cuvaldizi kendine iğneyi baskasina batir

1|0
    0|0
  • Benimde öyle abartılıcak arkadas kitlem yok :D ama 10 tane var coguda 13 senelik onlarda olmasa bende yalnızım valla :D

0|0
    0|0
  • Belki çıkar.

0|0
    0|0
  • Çıkar elbet birileri

0|0
    0|0
  • Nerde aradığına bağlı eğer burası içinse buradan kolay kolay insan çıkmaz yardım için

0|0
    0|0
  • Birinin karşısına çıktım burda ne oldu
    bir hoşçakal bile demeden

0|0
    0|0
  • Büyüyünce çıkar

0|0
    0|0
  • Çıktııııııı :D

0|0
    0|0
  • Canın sıkkın anlaşılan. Noldu, neyin var? Anlatmak ister misin?

0|0
    0|0
  • Geldim panpa

0|0
    0|0
  • ilişkilerde karşılıklı verici olmak lazım

0|0
    0|0
  • belkide hep yanlış insanlar sana denk geldi veya sen hep yanlış insalara :)

0|0
    0|0
  • ben burdayım kardeşler mesaj atabılersınız :D

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Herkes kendi menfaatine gore davranıyor kimse empati kurmuyor hep bana kimim ne hali varsa görsün diyor ya sende onlar gibi olacaksın ya da uzaklasicaksin ben uuzaklığı seçtim rahatim saygimi yitirmedim ama kkimseye desevgi ve zzamanımı vermem çünkü degmiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...