Guzellesmek istiyorum?

Boyum 1.75 herkes uzun olduğumu soluyo üniversiteye gececem ve nerede olacağıni bende bilmiorum daha karar vermedm sevgilim uzakta ve eğer memleketten uzak bir yerde okursam onunla görüşme ihtimalim var ve onun gözüne çok güzel görünmek istiyorm o burdayken saclarimi sarı yaptım ve o sadece 1 gün beni ole gördü şimdi ise rengi aktı ve daha güzel duruyor. Kilom 60 zayifsin sesin berbat ve Sırık gibisin gibi şeyler duyuyorum kendinden nefret eder oldum. Kızlar yardım dsari çıkma istegm yok

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bir foto at nelerin degismesi gerektigini söyleyeyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• güzelsin zaten

0|0
    0|0
  • zayıflıktan kurtulmak için alacağın 5 kilo :D

0|0
    0|0
  • detayı fazla okumadımda uzun olduğun daha iyi bence şükret uzun olduğuna kısa boyluların uzak istedini görmüyo hiç uzun olduğun daha iyi

0|0
    0|0
  • İnsanlar kendilerini beğenmez o konuda ısrarcı olma

0|0
    0|0
  • Fiziğin gayet iyi kilonda ideal duruyor cirkin kiz yoktur bakimsiz vardir 😉

0|0
    0|0
  • Önce kendini sev..

0|0
    0|0
  • Kendine guven

0|0
    0|0
  • Senin ben tipini seveyim kız

0|0
    0|0
  • kendine bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence yapman gereken ilk şey kimseyi umursamamak. İnsanlar illa eleştiricek bir şeyler bulur ne yaparsan yap eleştirecekler. İkinci olarak kilo almak için bir diyetisyene gidebilirsin. Sesin için de acı yiyebilirsin ya da çiğ bıldırcın yumurtası yutabilirsin merak etme küçük olduğu için hemen kayıyor boğazından. Ayrıca sırık olman için 1.85-1.90 olman lazım boyun gayet normal. 🙏🏻

0|0
    0|0
  • boşver bnce sonuçta çogu mankenın boyu uzun zayıf cok kıloluda olabılırdın bn kılıluyum oyuxden de pek evden cıkabılıyorum sen bnce zayıf olmanın keyifini çıkar hemen yaz geliyor bıkını fılan da gıyecez

0|0
    0|0
Yükleniyor...