Uyustrucuyu nasıl biraktım?

bu melet benim hayatımdaki her seyi elimden aldı, güç bela satın aldıgım arabamı sattım.
İşimden oldum, ailemle aramı bozdum, sevglimden ayrıldım, arkadas ortamımı değiştirip saçma salak insanlarla takıldım 3sene sonra aklım ancak başima gelebildi.
Yapmayın arkadaslar..
Özellikle ko*ain çok tehlikeli bir şey , o kadar sins ki, kendine uzun süreli bağliyor insani.

1|3
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Senin adına çok sevindim birdaha asla başlama bu hayat senin başka bağımlılıklar bul kendine resim yap müzik yap yemek veya pasta yap bir blogkur orda paylaş mesela yaşdıklarını paylaş tecrübelerini anlat insanlara ders olsun . Ben hayatımda hiç içki sigara kullanmadım inann bu nedenle biel toplumdan dışlanıyorsun üniversitedeyken içki içmessin sigara içmessin okey kagıt tavla oynamayı bilmezsin ot gibi adamsın derlerdi inan hiç umrumda olmadı bir dönem bankacık yaptım yemeklerimizde içik şişlerle bira fıçılarla gelir 20 kişin bizim hatrımız için bir yudum al dedigini bilirim yinede içmedim sonra sorarlardı din içinmi içmiyorsun hayrı derdim kokusundan bile tiksiniyordum yeni hayatın yeni sayfan senin için hayırlı olsun asla ve asla neolur paran dahi olsa başlama umarım eski işine dönmüşsündür memurlukta atılmadan sonra dönme konuları var mahkemelerle sanırım iyleştğinin rapor alıp kanıtlarsan dönersin herzaman kafan bunalırsa konuşmak isterseniz bana yazabilirsiniz Unutmayın bu hayat sizi mutlu huzurlu yaşamakta sizin elinizdede mahvetmekte

1|0
    0|0
    • ben de bir bankadaydım ama iş o kadar darlıyordu ki dayanamadım her şeyi yanlıs yapıyordum bankayı batıracaktım

• ayy evet bir de bankacılık ta oyle bir şey var ki çıkmak istedikçe içine çekiyor

• bataklık gibi :) ben bunu yeni başlayanlara söylerdim bu işi bırakcaksanız bir iki yıl enfazla bırakın sorna bırakamıyorsunuz siz bu meslek ahmaklaştırıyor başka iş meselk zor yaparsın

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Ne mutlu sana! Hayatına yeni bir sayfa aç. Tertemiz başla. Zararın neresinden dönersen kârdır. Şimdi ise Allah sana yar ve yardımcı olsun. İnşallah ailenle ilişkilerini tekrar onarır, iş sahibi yine olur ve daha iyi bir arabaya sahip olursun.

1|0
    0|0
  • Ben uyuşturucunun kulakdan alınanını kullanıyorum buda bırakılmıyor ya
    (Müzik)

1|0
    0|0
  • kurtulduysan senin adına sevimdim, evet çok sinsi yavaş, yavaş insanı bitiriyor şu an tamamen kurtuldunmu?

1|0
    0|0
    • evet 2 ay oldu

• Sinsiliği bu zaten

• burdanda çok yazamıyorum herkes okuduğu için buarada ismim hakan sen söylemesende olur ismini..

• iyiki bırakmış kurtulmuşsun.

1|0
    0|0
  • Bir yakınım da bunu kullandı son 6 ayda.. Şimdi ailesi fark etti ve kullanmıyor. Sence tekrar kullanma tehlikesi yüksek midir? Özelden de yazabilirsen sevinirim.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • ıyı ki taşa yatmadın , lıne falan aman dıyorum sakın

1|0
    0|0
  • amateme yat.

0|0
    0|0
  • bir musibet bin nasihatten yeğdir demişler. sen sanki bilmiyo muydun zararlı olduğunu

0|0
    0|0
    • o kadar snsi ki hiç zararlı gbi düşündürtmüyor

• hem de nasıl pahalı, ayın sonu gelmiyordu dilenci gibiydim ayyyy

• en iyisi bonzai :D neyse kurtuldunsa sıkıntı yok. arkadaş çevreni değiş

• Simdi iki cizgi olsa fena mi olurdu...

0|0
    0|0
    • sus beee :D :D

• Bu yazidan sonra benimde icimi kipir kipir yaptin.. Ne guzel aklimda yoktu simdi g. t kasintisi olusturdun...

• yürüsene la muamele. Reklam yapma burda gelmişin kaç yaşına. insanlar senin neiçtiğini merak etmiyolar mk.

0|0
    0|0
  • ben boyle iyiyim ya bir sure daha boyle gidicem henüz her seyi kaybetme asamasına gelmedim

0|0
    0|0
  • bıraktığın iyi olmuş geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • ölecen sonun da kanka devam et içmeye hiç bırakma

0|0
    0|0
    • valla öldürmüyor süründürüyor

• bırakma devam et :D

• Maalesef çok zor oluyor 2 sene olucak bırakalı ama her dk içmek istiyorum düşüncesi çıkmıyor beyinden bağışıklık kazanıyor ve istiyor

0|0
    0|0
    • evet, özellikle diğerleri oyle değil ama bu cok fena, almayınca kendini bir b*ka yaramıyor gbi hissediyorsun

• Alınca da seni ondan başkası Mutlu edemeyecek sanıyorsun

• özentilikten başlıyorsunuz sonra böyle oluyor

0|0
    0|0
    • o da değil kanka bir ara gercekten maaşim cok iyiydi, ve hayat cok güzeldi derken bunlar oldu, bence sadece mutsuzluk değil çok mutlu olup paran olunca da sapıtabiliyorsun.

• ist

• özelden konuşalımmı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Iyi olmus bende sigarayi biraktim bir an ani istek oluyor o an kendini kitlemen lazim

1|0
    0|0
    • sigarayı biraktıgında sinirli oldun mu?

• champix diye bir ilaç var onla birakmiştim 4 ay sonra başladım

• Ilaca bagimli olursun yemek gibi dusun yemediginde olmuyorsun dimi

• nasıl başardın?
    Şu an İstanbul ozellikle cihangir beyoglu tarafları içmeyen hiç kimseyi gormedim.
    Şu an hayat takılanlar ve takılmayanlar diye 2ye ayrılmıs durumda ve takılanlar daha eglenceli geliyor insana

1|0
    0|0
    • o takılanlar sımdılık eglenceli geliyor sonra hepsi mahvoluyor

Yükleniyor...