HİÇ GERÇEK GİBİ RÜYA GÖRDÜNÜZ MÜ?

Bugün çok acayip rüyalar gördüm ve gerçekten etkisinde kaldım sadece 4 saat uyumama rağmen rüyamda 1 ay her günü yaşadım resmen kalktığımda sanki onların hepsi gerçek gibiydi rüyamda iş değişikliği yapıyordum uyandım saat 8 e geliyordu ve saat 8 de işe gitmem gerekliydi rüyamdaki işime ise saat 10da gidiyordum oh daha var filan dedim kendi kendime sonra kalktım ve su içmeye gittim tam su içecekken oruç degilmiyim ben ramazan bittimi felan gibi bir kafa yaşadım o ara kendime geldim bunun bir açıklaması var mıdır?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• ☺ ay çok iyiymis.
    ben cok gorurum gercek gibi ruya. en cok da aglayarak uyandığım ruyalarda hala gercek zannedip aglmaya devm ediyorum. bikac saniye sonr kndime geleniliyorum.
    açıklamasıni bilmiyorim blki bilincalti denebilir.
    benim ruyalarda en çok dikkatimi çeken sey başını ve sonunu hatirlamamak , görmemek. ruyalar baslamiyo ve bitmiyo cok ilginç değil mi?

0|1
    0|0
    • yanlis anlama ama hayal edince cok tatlibir sey sana olan gece uyaniyon agliyon filan 😂

• aaa teşekkür ederim. 😊😊😊 mutlu oldum

En İyi Erkek Görüşü

• Gece yatmadan bunlari cok dusunup bilnc altına sokmussun. Zaten uyandiginda insan beyni 5 dakika kendine gelemez o anda bir karisiklik normal seyler

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 4

• Biz buna lucid dream diyoruz. Rem uykusu sırasında kendiliğindende ortaya çıkabilir. Sesler, renkler ve hisler çok belirgindir.

0|1
    0|0
  • Bilemiyorum 😆 kardeşim ama tuhafmış. Eğer kendini bugünlerde çok uykusuz bıraktıysan ondan da olabilir. Beyin ağır uyku uyuduğu zaman uyandiktan sonra ilk 20 dk algılamada zorluk çeker.

0|1
    0|0
  • Bir keresinde 7 yaşındayken yatağa uzanmıştım akşam vakti gözümü açtım sabah olmuş aynı pozisyonda hala o olayı çözemedim sanırım uykuyla gerçeği karıştırdım muhtemel bir durum.

0|1
    0|0
  • müdür yattığın alanda mıknatısı olan alet: tv pc laptop bulundurma bu tip rüyalar beyin için tehlike sinyali ona göre...

0|1
    0|0
Yükleniyor...