Sevdiğinize/Eşinize/Nişanlınıza tecavüz edilse, hamile kalsa Onu kabul edermiydiniz?

Bebeğide günah olduğu için aldırma imkanı olmasa onu kabul edermiydiniz? Yoksa bırakırmıydınız?
zor bir durum Allah kimsenin başına vermesin..
Cevaplarınızı bekliyorum:)
hayırlı günler 🙂

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• tabiki kabul ederim öyle saçma şeymi olur. bebeği aldırtırım yanlız. günah ama yapacak bir şey yok. hem sevgilimin/nişanlımın/eşimin psikolojisi açısından hemde o çocuğun ilerideki psikolojik gelişimi açısından zorda bir kararda olsa bebeğin alınmasını isterim. sevdiğim insanı, kendini bilmez bir p*ç yüzünden terkedecek değilim...

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bebeği niye günah olduğu için aldırayım ki. Allah o canı bana emanet etmiş benim kanımdan biri sonuçta evlat be niye öldüreyim onun suçu ne ki. Ben böyle hissediyorum bilmiyorum belki düşüncelerim değişir. Ve ben evliliğe vesaireye tekrar devam edebileceğimi de zannetmiyorum kocamın ya da sevgilimin beni kabul etmesini istemem. İlişkinin eskisi gibi olacağını da zannetmiyorum, bir yerde her şey tıkanabilir. Gerçekten çok zor bir durum.

1|0
    0|0
    • Hayır yalnış anladın, " bebeği aldırmak günah olduğu için aldırma imkanı yok benim gözümdd' bebek aldırmak cinayetdir.."

• Aynen öyle

Erkekler Ne Diyor 21

• Asla tahammül edemeyeceğim olay Allah kimsenin başına vermesin ama içeri girmem katil olmamam için birinin engel olması lazım.

1|0
    0|0
  • Yaşamadan bu durumu yorumlamak doğru olmaz.

1|0
    0|0
  • kabul ederdim insanın böyle zor gününde onu yalnız bırakırsan çok kötü olur insanları zor günlerinde yalnız bırakmayın kötü oluyorlar kendimden biliyorum

1|0
    0|0
  • Boyle sorular sorma giderim adami vururum ya da kendimi vururum sevdigim kadini koruyamadim diye.

1|0
    0|0
    • Sevdiğin kadın laf dinlemeyen biriyse, veya senin uyarılarını kaale almıyorsa boşuna vurma kendini. Sevgililerime ben olmadığım zaman eve geç gitme ya da biber gazı al parasını vereyim (alırsın) yanında götürmez evde biryerde durur. Kusura bakmasında sen değil kız kendini koruyamamış olur burda.

• Ayrı şehirlerdeysen napıcan? hergun dışarı çıkmak için yanına mı gideceksin? Zaten biber gazı çözüm değil sadece kaçmasına fırsat verir.

• Ben sana diyorum ki laf dinlemeyen bir kız diyorum sen bana izin vermem diyorsun.

• Bebegi aldirir niye aldirmasin.

1|0
    0|0
  • Etmem

1|0
    0|0
  • tecavüze zemin hazırlandıysa kabul etmem

1|0
    0|0
  • Kesinlikle sonuna kadar sahip çıkarım kabul ederim
    Tecavüze uğradıysa onun suçu ne ki

2|0
    0|0
  • Asıl çocuğu aldırırsa günah değil mi? Laf olsun diye değilde dürüstçe söyliyim. Bu duruma psikolojik olarak bunalıma girerde sürekli üzülür ve yüzü hiç gülmezse ayrılırım. O halde kabul etmişsem birde beni bunalıma sokmaması lazım. Sokarsa sonucuna katlanır.

0|0
    0|0
    • Zaten çocuğu aldırmasının günah olduğnu kast etdim yurt dışında yaşadığım için türkcem pek süper değil kusura bakma

• Anladım, sorun değil.

• Amin. O serefsizi bulmadan aklima bisey gelmez diye dusunurdum

1|0
    0|0
  • Zor bir soru.

1|0
    0|0
  • Once bazi adamlarla bir isim olurdu

1|0
    0|0
  • Yaşanmadan bilinemeyecek şeyler bunlar o nedenle şimdi yorum yapmak istemiyorum.

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum ne kadar sevdiğime de bağlı biraz

1|0
    0|0
  • Cefa da Allahtan sefa da imtihan dünyası kaldırıp çöpe mi atcaz yani

1|0
    0|0
  • kabul etmezdim

1|0
    0|0
  • Allah kabul etsin.

1|0
    0|0
  • Bildiğim kadarıyla tecavüzde aldırma olabilir.. Tabii yanılıyor olabilirim.. Yanlışsam biri söyler herhalde

0|0
    0|0
  • bebeği aldırırsa kabul ederim

0|0
    0|0
  • seviyosan yarı yolda bırakmamalısın imza bile iyi günde kötü günde diye atılıyor sonuna kadar destek olur elimizden geldiği kadar unutmaya çalışırdık çocuğu aldırırdım ama günah belki ama o çocuğun yüzüne baktıkça anılar kendini hatırlatır zor bir durum Allah kimseye yaşatmasın

3|0
    0|0
  • bu onun sucu değil. onu kabullenirdim evet. tecavüz bir tranba. benim desteğimle içinden çıkabilir ancak. allah göstermesin kimseye. ben onu vajinası için değil kalbi için seviyorum.

4|0
    0|0
    • Çok güzel 🙃

• ve sunu da yazmayı unuttum. bu ülkede nasıl herkez engelli adayıysa her bayanda tecavüz edilmeye aday. lanet olası bu topraklarda durum böyle.

Kızlar Ne Diyor 5

• Kimse kolay kolay kabul etmez
    Yaşamadan konuşmak kolay

1|0
    0|0
  • Kabul ederim diyenlere inanma, kimse başına gelmeden anlamaz. Anında terk ederler

1|0
    0|0
  • eşimin böyle bir durumdn çocuğu olsa kabl etmem

1|0
    0|0
  • Bebegi istemem

0|0
    0|0
  • Bebeği aldırırsın be. İlk haftalar sakıncası yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...