Herşeyinizi kaybettiniz mi siz hic?

Şu hayatta ailem dışında herşeyimi kaybettim. halime şükrediyorum ama ne eski güzelliğim ne eski sağlıgım ne eski başarılarım ne de sevdiğim kız... hepsi gitti yok oldu resmen kendimi toparlayamıyorum da kız benı görmesin istiyorum hic tipim kaydı resmen zaten insanlarda tipe göre konusuyor dışarda senle ki görenler ne oldu sana böyle diyorlar bilmiyorlar ki nasıl acılar cektim de bu hale geldim. ne yapacagımı bilmiyorum dersleri düzeltmeye calısıyorum tipimi normal bir şekle sokmaya calısıyorum aynı zamanda biri olsun diyorum hayatımda ama hicbiri yolunda gitmiyor cabamla kalıyorum sadece cok yoruldum sadece...

Güncellemeler:
ö,
ö

0|3
1112

En İyi Kız Görüşü

• Herşey yoluna girer zamanla

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Hayatta her şey gelir gider emanet hepsi kardeş içindeki olumsuzluklar seni çirkinleştirmeştir bakan gözlerini yüreğini iyileştir ilk hala yaraya dışarıdan pansuman yapmak niyetindesin önce kendinle hesabını net hallet sonra derslerine odaklan hayatına birileri mutlaka gelecektir.

Kendine acıma sakın neler kaybettiğini düşünürken neler kazandığını da hesapla hiçbir şey hayatta tek taraflı değil.

Nefes alıyorsun hala savaşacak cesaretin var mühim olan bu yorgunsun evet mutluyken daha az yorulur insan spora başlamanı tavsiye ediyorum özellikle öfkeni yansıtabileceğin ve düzenli yaptıkça seni mutlu edecek bir spor.

Yaşın daha çok genç bu hayatta sanma ki bunlardan kötüsü yok ben de zamanında bu en kötüsü deyip daha beterlerin yaşadım gerçekten beterin beteri var bu yüzden etrafına ve kendine iyi bak gerçekten hisset hayat bize verilmiş bir armağan.
    Sabırlı ol bir anda değişmez her şey ama senin bir adımın ve peşine kararlı duruşun olursa muhakkak değişir. Azim her şeyin anahtarı.

1|1
    0|0
  • Herseyin olp Aiken olmiycaginj hicbirseyin olmasin Ailen olsun yeter Adam gibi bir baba icin nelerimi vermezdim 😢😔

0|1
    0|0
  • Sen önce işlerini sıraya koymalısın. hayatında birinin olması tabiki güzel ama sağlık daha önemli. sağlığını geri kazanmaya bak gerisi zamanla olur

0|1
    0|0
    • haklısın ama eskiden cok güzel bir cocuktum sonra bir anda değiştim ergenliğe geç girdim sımdı kıl tüy oldu vucudum yüzümdeki o parlaklıkta gitti sakallandım üzerine burnumda büyüdü iki senede bu hale geldim kızda ayrıldı benden...

• Olabilir bunlar normal şeyler kafaya takma fazla. gideni uğurla önüne bak bir gelen olur elbette

• inşallah :(

• Hayir

0|1
    0|0
  • Öfffff

0|1
    0|0
    • ne öf

• Ailen hala hayattaysa bir şansın var demektir ne aşk ne iş ne tip hiçbiri kurtarmaz seni. Herkes hayatı boyunca bir şeyler kaybediyor. Tek siz değilsiniz. İnsanların başına neler neler geliyor. Üst komşumuzun kızı her şeye sahipti her şeye sonra bir kaza geçirdi şimdi konuşamıyor yürüyemiyor akıl yaşı bir bebeğinkiyle aynı. Bir anda her şeyi gitti ve asla düzelemeyecek. Her zaman bir umut vardır.

• haklısn kardesim bu yüzden işte şükrediyorum ama ne yapacagımı nasıl yapacagımı bilmiyorum

• nerede yasiyorsun?

0|1
    0|0
  • kaybetmedim

0|1
    0|0
  • acılarla tipin ne alakası var

0|1
    0|0
    • özgüvenimi sarsıyor sosyal ortamlarda tipe göre arkadaş alıyorlar sende biliyorsundur azcok

• tipe göre arkadaş aldıklarını hiç görmedim

• Ailem dahil.

0|1
    0|0
    • peki hayat da mı gitmiyor yolunda

• niye böyle oldu ki ya ama ben güzelliğimide kaybettim bu cok büyük sorun kötüyüm artık

• En azindan guzel evladim diyen anne baban var

• Dibine kadar hemde, sonra tekrar ordum aglarimi kurdum duzenimi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bedenimden ve ruhumdan başka sahip olduğum bir şey yok. Benim olmayan şeyleri kaybedemem zaten mantıksız olur.

0|1
    0|0
    • bedenimde değişlikler oldu işte dostum ruhumda etkilendi onlarda gitti

• kardesim napcamı bilmiyorum valla birinin elimden tutması laızm toparlayamıyorum...

• Kalbini işten kovup mantığını yerine geçirmen lazım. Nefes aldığın sürece değişim senin elinde. Başkasının elinde değil.

• herseyini kaybetmedin be dostum Allah yaninda belkide bunlar bir sinavdir rahat ol ahireti dusun Allaha yonel unutma onemli olan en kotu gununde bile sukretmek sende ediyorsun elhemdullilah

0|1
    0|0
  • maddi olarak evet.
    sosyal olarak evet.
    pskolojik olarak evet.

ama insan öyle inanılmaz bir canlı ki yeterki en kötü durumlardan çıkabileceğini bilsin bunu başarır.

0|1
    0|0
  • evet kaybettim maalesef

0|1
    0|0
  • Aynen kardeşim bizde çok şey kaybettik ama sihirbaz değildik

0|1
    0|0
  • Hayır kaybetmedim. Kaybetmek istemem.

0|1
    0|0
  • hiçbir şeye sahip olmamayı çok isterdim o zaman her şeyi yapmayı denemek kolay olurdu kaybedeceğin bir şeyin olmaması kadar güzel bir duygu olmasa gerek

0|1
    0|0
  • Hayatta zille yedik kaybetsk nolur

0|1
    0|0
  • ailen yanındaysa hiç bir şey kaybetmemişsindir.

0|1
    0|0
  • İzin vermezsen umudun seni yarı yolda bırakmaz. 😉

0|1
    0|0
  • Bende böyleyim ama yeniden başlamaya karar verdim herşeyi unutup yola devam etmek lazım.

0|1
    0|0
    • nasıl yapıcaz kardesim ya of of

• kesinlikle ama işte sosyalleşme kısmında sıkntı var vcudumu begenmöiyprum artık yüzümde siyah noktalar kıllar tüyler var ne yapıcam bilmiyorm biriyle konusurken gözlerine bakamıyorm ya

• Asıl beni görsen maymun gibiyim ama kendimle barisigim. Seven böyle seviyo sevmeyen gidiyo. Biri gider biri gelir. Yalnızliga alıştım zaten. Takma fazla. Hayattaki önceliklerin için çalışmaya başla.

Yükleniyor...