Arkadaşlar neolursunuz bir bakın.. babaannemle kavga etdim yardımcı olurmusunuz?

Şimdi babaannemin 2 tane gelini var biri annem biride yengem işte yengem daha rahat daha baskın bir karakter yeni evlendi amcamla , ondan öncede yalnız yaşıyordu işi vardı iyi maaşı vardı. Annemde köyden 18 yaşında evlenmiş biri almanyaya gelin gitmiş. Almanyada yaşıyoruz.. Amcam zamanında babamdan hep borç para alıp babamı borçlara soktu sıkıntılar çekdik halam ve amcam yüzünden babaanemde hep onların tarafını tutdu.. Annemde laf söyliyemiyordu yemek yapmak zorundaydı yataklarını topluyordu babammemin yeri gelince.. Babaannem kaba davranıyordu bir türlü yaranamadı ona annem. Şimdide yeni gelinine acayip iyi davranıyo etrafında pervane oluyor çocuklarını baktırıyor gelini ona o da onu herzaman övüyor. Her konuda , yok o böyle yapar yok böyle der yok haklıdır.. Artık bıktık.! Bende bugün patladım.. Sahurda şeytan dürtdü.. Tartışdım , dediö yeter artık iyi olabilir ama ikide bir övmene gerek yok.. Anneme kaynanalık taslıyo hanımefendiyi yerlere göklere sığdıramıyor.. Oysaki tam tamına gelinlik yapdığıda yok.. 2 çocuğu var babaannemd bakdırdı çoğu zaman. Neyse.. Bende şimdi pişman oldum.. Keşke ağzımı açmasaydım diye sonuçta yaşlı öfkem olabilir ama sabredebilirdim.. Ağlıcam.. Bir yandan öfke bir yandanda acı var içimde 😞

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bizdede dedem ve babannem oyleydi ama olduler simdi ikiside simdi oyle seylere takilmak bos geliyo en iyisi uzak durmak ve belirli zamanlarda yanlarina gitmek

1|0
    0|0
    • Altımızda oturuyor bende her akşam orda kalıyorum bir odam var dedem öldü ya ondan dolayı yalnız bırakmıyorum.. Şuanda orda odamdayım

• Bizdede oyleydi halamlarda yakindaydi sorunluydu bizde ordan tasindik rahatiz

• İyimiş...

En İyi Kız Görüşü

• İyi yapmışsın bence. Yazık değil mi annene. Babannene hava hoş el kızı tabi. Baban da ses etmiyor demek ki babannen iyice hizmetçisi bellemiş anneni. Annen hizmetçi mi

1|0
    0|0
    • Değil tabiikide ama yaşlı ya keşke tatlı dille konuşaaydım.. Ağlıcam ya of.

• Asla

• Ezdirmem

Erkekler Ne Diyor 1

• anlattığın gibiyse durum. normal öfkelenmen. sakin davranmaya bak. elbet hak teala görüyor her seyi..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Babannen tam bir kaynana 😄 Bosver canim barisirsiniz hic kafani yorma hersey olacagina varir. Belki babannen dedikleriyle size haksizlik yaptiginin farkinda degildi.

0|0
    0|0
    • Olabilir.. Ama yaşlı olduğu için içim yanıyor şu an..

• Olabilir ama tam olarak kötü birsey dememissin ki zaten anlattiklarindan öyle anliyorum.

• haketmiş boşver. benimde annanem ayrımcı gelinini tutar kendi öz evlatlarını dışlar. ama biz zengim olduğumuz için yüzümüze gelir sanki salağız.

1|0
    0|0
Yükleniyor...