Bu saatte kim dinler beni bilmiyorum ama ben dökmek istedim icimdekileri. ?

Arkadaslar ailemden cok uzakta universite okuyorum. Uzak olmasini ben istedim. Cunku su yasima kadar ben hic arkamda ailem var diyemedim aile sevgisi gormedim. Uzaklasmam belki degerimi artirir diye dusundum. ama oda care olmadi. Babam surekli bilgisayar basinda takilir aileyle pek ilgisi yoktur. Bakiyorum etrafa babasiyla arkadas gibi olan insanlari gordukce icim gidiyo ben bu yasima kadar bir kere bile sarilamadim ona. Sarilmayi birak adam akilli iki cift laf bile edemedim karsilikli. Ben aramasam hic aramiyorlar beni. Dur bakalim bende aramayayim belki merak edip onlar arar dedim 1 ay gecti aramadilar beni arkadaslar.. O 1 ayin sonunda dayanamayip ben aradim.. 2 ay once uni okudugum sehirdeyken annem aradi sasirdim. bulundugumuz sehirdeki universiteye gecis yapmami onerdi. Cok heyecanlandim oyle mutlu oldum ki. Ozluyorlar sanirim beni ondan gecis yapmami istiyorlar dedim icimden. Nedenki anne dedim uzak olunca cok para gidiyo dedi.. Bekledigim tek sey ozluyoruz oglum seni demeleriydi ama demediler. Bakarim anne deyip kapattim telefonu odama gecip saatlerce agladim. İzine geldigimde sinirli bir animda icimdeki herseyi doktum su yasima geldim bir arkamda annem babam var diyemedim omrum hep baskalarinin ailelerine ozenmekle gecti dedim. bir sure sonra dedigi sey suydu : "biz sana tonla para gonderiyoruz cok nankorsun sen." ben bir kez daha yikildim. Benim tek istegim aile sevgisi arkadaslar. 20 yasima kadar aile sevgisini tadamadan geldim eksikligini cok hissediyorum. Ama gel gor ki anne babaligi para gondermekten ibaret sanan bir ailem var. Ben umudumu kestim ailemden artik. Benim anne babasi olmadan buyumus bir cocuktan hicbir farkim yok.. Sayelerinde ozguvensiz, agzi var dili yok denen biri oldum. Bir an once okulu bitirip atanacagim ve kendi yuvami kuracagim. Tek ailem onlar olacak. Aile sevgisi gorebilenler , anne babasina doyasiya sarilip opebilenler oyle bir aileye sahip olmanizin kiymetini bilin, benim yerimede sarilip opun olurmu onlari?

3|3
13|7

En İyi Kız Görüşü

• Söylediklerin az cok benim hayatımın belli dönemlerinde yasadıgım şeyler.
    Ailen eminim seviyodur seni ancak belli etmekte sorun ysıyolardır diger konuda da belki maddiyatları ciddi anlamda sıkıntılıdr bilemiyorum..
    Allah sana da onlara da kolaylık versin.. Kendini üzme.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Koca adam olmuşsun ne sevgisi artık. Oku okulunu bak dalgana. Duygusal olma şu hayatta. Ben böyle yorumlar yapıyorum diye çok tepki alıyorum ama gerçek bu. Duygusal olarak zengin olan biri var mı? ya da ben çok duygusalım garanti cennete gideceğim diyen biri? Duygusalsın diye hoca sana 1 vermeyecek mi sanıyorsun? Sevgi o kadarda iyi bir şey değil. Yinede şükret. Beteri beteri diye çok sevdiğim bir fıkra var aklıma o geldi :D En azından para gönderiyorlar ye çatır çatır. Ben ne aileler gördüm hem çevremde hem akrabalarımda... Hayata 1 kere geliyorsun. Bu senin yanlışın değil kardeşim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Okudum üzüldüm durumuna benimde ailemle problemlerim var cok iyi anlıyorum seni :( her aile iyi olmuyor işte ileride çocuklarına ailene böyle yapma olur mu

0|0
    0|0
    • #GizliSoruyuSoran Kardesim sorun kapandigi icin buraya yaziyorum, okudum ve sorunda kendimi gordum kardesim. Aile sevgisizliginden gelen icekapaniklik bendede vardi. Bikacyil psikiyatriye gittim bir etkisini gorememistim fakat en son gittigimde psikiyatri bu icekapanikligin, aile sevgisizligi disinda, kisinin baskasina (karsi cinse duyulan turden) karsi duygu hissedip hissetmedigininde etkisinin yardimci olabilcegini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya normal sekilde sevdigin biri oldu mu veya olmadi mi? Yalnz platonik veya normal hoslantiyi sormuyorum 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan biraz fazla aska yakin sadece biraz ufak bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

• Gözlerim doldu son cümlende.. Senin sınavın bu demek ki.. Umarım cok mutlu bir evlilik yapıp miniş tatlıs cocuklara sahip olup mükemmel bir ebeveyn olursun🙏🏼

0|0
    0|0
  • Yerim seni

0|0
    0|0
  • Üzdün ya, kıyamam, inşallah aradığın mutluluğu sevgiyi huzur bulursun. şu an, aşırı derecede senin mutlu ve sevgiye doymuş biri olmanı istiyorum

0|0
    0|0
  • Herşey maddi değil malesef bazı anne babalar bunu anlamıyo bir türlü. Kötü bişi gerçekten yaşadığın. En azından sen nasıl baba olunmayacağını öğrendin. Kendi aileni kurup mutluluğu yakalamaya bak..

0|0
    0|0
  • Anlattıklarının çoğunda kendi ailemi
    gördüm resmen. Diyecek bir şey bulamıyorum Allah yardımcın olsun😔

0|0
    0|0
  • Kıyamam yaa

0|0
    0|0
  • Kıyamam sana be..

0|0
    0|0
  • Üzdün

0|0
    0|0
  • Aynı benim gibisin

0|0
    0|0
  • Durumun gerçekten kötü. Üzüldüm fakat en azından senin ailen sinirlenince hırslarını senden çıkarmak için kabloyla, sopayla vs. dövmüyor. Her haline şükret yine de. Ben de öyle yapıyorum. Allah yardımcın olsun kardeşim

0|0
    0|0
  • Canım ya gerçekten çok üzüldüm. Çocuk sahibi olmakla anne baba olmak arasında çok fark var. Sen sarılıp öpsen belki yumuşatabilirsin yüreklerini bunu denedin mı bilmiyorum ama umarım işe yarar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Okurken içim acıdı. :/
    Ailenden sevgi görmemişsin, insallah biri çıkar karsina ve her seyi unutturur, seni tüm benligiyle sever.
    Onun yaninda olduğunda hic kimse umrunda olmaz insallah.
    Baska diyecek bir sey bulamiyorum.

0|0
    0|0
  • Kardeş durumunu anlıyorum ama sakın isyan etme gelecekte evlendiğinde sana gösterilmeyen sevgiyi sen çocuklarına eşine göster ki çocukların da aynı kaderi yaşamasın umarım ilerdeki kuracağın ailenle mutlu olursun.

0|0
    0|0
  • kardeşim öncelikle hepsini okudum yapacak bişey yok kötü bir ortamda büyümüşsün bundan çıkaracağın tek mesaj sana böyle yapıldı ve sana yapılanı asla gelcek nesline yapmamalısın bencede terk et evi

0|0
    0|0
  • yak sıgaraları...

0|0
    0|0
  • okursam şerefsizim ya özet geç çabuk :D

0|0
    0|0
    • okudum şimdide sonunda ağlıyıcaktım kardeşim tam damardan girdin bence kafaya takma be ılerde ıyı bır aile babası eş olucagından eminim

• Ailenle aran limoniyse hayatta çok kaybedersin. Malesef gerçek bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...