Polislerin imalı lafları?

Selçuk Üniversitesinde okuyorum bilen bilir bu hafta bütünlemeler vardi dün gece geldim eve bugün sabah 2 3 aydır görüşmediğim bir kız arkadaşım ile görüştük mersin 40 derece gölgede oturuyoruz arkadaşımın da ailesi nasıl desem erkek görse yanında hani kızı eve kapatacak tiplerden otururken motor sesi geldi kız da babamın motor sesine çok benziyor dedi oturduğumuz yerin köşesine geçti polismiş gelen neden saklanıyorsun dedi o da rüzgar esiyor burada dedi heyecanlandı korktu polis yaşını sordu ikimizde 20yiz sonra arkadaşıma sen fazla büyümüşsün dedi imalı laflar etti bende üniversite kimliğimi çıkardım gösterdim biz okuyan gençleriz bize imalı laflar etmek yerine ılkokul ve lise çocuklarına sigara satanlar ve onların görgü kuralları ile ilgilenin diyip gönderdim bu polis hakkında yasal işlem başlatabilir miyim yani ne bunlar böyle boş boş polis kimliği var diye sizin de başınıza geldi mi daha önce

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Lafını güzelce sokmuşsun işte, uğraşma vaktine değmez böyleleri. bir b. k olamayıp son seçenek polis olup üniformayı çeken adam (!) oluyor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• onların... hepsinden nefret ediyorum hepsi öyle lanet olası aynasızlar :D maalesef birşey yapamazsın uğraşmaya değmez görmezden gel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...