Nedir bu kadinlara olan öfkeniz?

Nedir bu kadinlara olan öfkeniz? Yok namus iki bacak arasinda degil diyen kizlari anlamiyorum yok turk kizlari kezban yok kizlar hiçbirşey begenmez kizlarin hepsi namuslu rolü yapiyor evet haklisiniz ortada bir yozlaşma var fakat bu yozlaşmayi sadece kadinlar mi ortaya cikardi? Eger bir yozlasmadan bahsedecek olursak bunu toplumca olusturduk kadini erkegi yok bunun

4|1
8|24

En İyi Erkek Görüşü

• Günümüzde birbirimizi sürekli etiketliyoruz.
    Dinibütün olur : Yobaz denir
    İçki içer : Cehennemde yanacaksın derler.
    Ülkesini sever ırkçılıktır, haklardan bahseder vatan haini olur.
    Erkek, kadınlara karşı anlayışlıdır adı o biçime çıkar ya da çapkın, kadınlara karşı mesafelidir bu sefer de kaba damgası vurulur.
    Velhasıl, bu liste uzar gider. İnsanlar kendileri dışındaki her şeyi yaftalamaktan hoşlanıyorlar. Kırıcı olmaktan çekinmiyorlar. Halbuki anlamaya çalışmayı kimse denemiyor. Herkes kendini haklı görüp karşısındakine verip veriştiriyor.

Belirttiğiniz gibi kadını erkeği yok bu işin. Tahammülsüz insanlar topluluğu içerisinde siz de damgalanıyorsunuz. Tıpkı hepimiz gibi.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerde aynı şeyleri yaşıyor. "P*ç, şerefsiz, o.. ç damgası yiyorlar. "

0|0
    0|0
    • Ben toplum olarak yozlasiyoruz derken bunuda kasttettim fakat kadinlar daha cok madur bu konudan

• Sizinde derken, erkek değilim. Kısa giyindikleri için yargılanmıyorlar ama özensiz bakımsız fakir oldukları için çok yargılanıyorlar.

• Yozlasmadan bahsettigimde kadinli erkekli yapiyoruz bunu yazdigimi dusunuyorum

Erkekler Ne Diyor 23

• Ne güzel anlatmissin ladini valla 50 yolda kelimelere dokemez bunu sonuna kadar kadinlarin ne olduğunda haklisin.

Namuslu ayakları yaparlar güzel şeyler söylerler ama samimi değillerdir yalancilardir. Seytanlardir :) yalan varidr dolan vijdansizlik. Adaletsizlik herşey. Nankörlük. Gaddarlik.

En sevmedigim şey aptal kizlarin geri. zekali kizlarin namus2 bacak arasında değildir demeleri. ulan nerde o zaman. Bababin basini egdirdin ananin emekleri boşa gitti. Dimi ama

0|0
    0|0
  • Herkes birilerine laf atma çabasında.

Ellerine ne geçiyorsa. Dediğin gibi cinsiyet fark etmiyor toplumu bu hale getiren hem kadın hem erkek.

0|0
    0|0
  • Namusu iki bacak arasina sokanlarin akli sadece oraya calistigi icin kendilerince boyle tanimlarlar. Oysa namus sadece cinsellikle alakali birsey degil.

Turk erkegi ne yazikki gormemis ahlakdan yoksun kalmis bir durum icersinde ve kotu olan bu erkeklerin baba olup kizlarina gerekli terbiyeyi verememesi. Sonra toplum olarak boyle cirkin bir durum icersinde bulunuyoruz.

Cozum ne tabikide dinimiz erkekler gozlerine hakim olmali kadinlarda vucutlarina.

0|0
    0|0
  • Ben bir erkek olarak kadına saygı duymayanı anlayamıyorum. Bir erkek için tüm dünyadan evvel tek bir insan gelir o da annedir.
    Bu durumda o baş tacımız ise tüm anneler ve anne adayları olan kadınlar baş tacıdır.
    Ama suyunu da çıkarmamak lazım. Biz böylesine kutsal görürken sizin de bu kutsallığa layık davranmanız lazım.
    Kimseyi kınama haddim değil, niyetim de olmadı bu zamana kadar.
    Ama her insan kendinden sorumludur diyerek konuyu bitireyim.

0|0
    0|0
  • Kimse kimseden memnun olamayacak ugrasmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • Çünkü hemcinlerinizin içinde çok fazla şerefsiz var. Bunu genç yaşta öğrenen her erkek, ilk kaziginizdan sonra piclesiyor.

0|0
    0|0
    • Bakin gene kadinlari sucluyorsunuz evet cok iğrenç kadinlar var ama. bir okadar da iğrenç erkek yok mu

• @einsteinenisten Ben hangi insana nasıl davranacağımı biliyorum üzülme sen, seversem başıma tac ederim. Ara sıra insan evladı çıkıyor içinizden.

• valla şimdiye kadar pek çok kişi erkeklerden kazık yedi. yani erkeklerin kazık atma ve şerefsizlik yapma yüzdeleri kadınlarınkinden çok çok fazladır eminim. en basit örneği güven bana diye bir program vardı orda bile kazığı atanlar genelde hep erkeklerdi :D hatta bir programda herif kuran üzerine yemin etti kızı inandırdı sonra butona basıp bütün parayı kendisine aldı :D neyse polemiğe girmeyecem her şey belli aslında :D hayde sana kolay gelsin. daha da bişey demeyecem.

• Kaale almıyorum

0|0
    0|0
  • Toplumca oluşturduk demene katılıyorum, ve başımıza ne geldiyse eğitimsizlikten ya da yanlis/eksik eğitimden geldi. Bence nedeni bariz bu.

0|0
    0|0
  • Herkesin hayati kendine. Kimseyi elestirmemek lazim

0|0
    0|0
  • Haklısın. Yorum yok.

0|0
    0|0
  • biz şımarttık onlar değişti

0|0
    0|0
    • Simartilip degisen kisiler yok yasam tarzini batiya ozenirken olan bir şey bence izledigimiz takio ettigimiz medyadan dolayi ozendirilisimiz bu. Bu yüzden kadini erkegi yok bu yozlasmanin

• anlatmak istediklerini anladım ama yorum yapacak gücüm yok bu konuda

• Kimin kadınlara öfkesi var

0|0
    0|0
  • Öfke? Kim nereden çıkardı?

0|0
    0|0
  • Benim hiçbir sorunum yok

0|0
    0|0
  • kendini bu kadar önemsemeyin. Kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz.

0|0
    0|0
    • Ben kadinlari onemsemiyorum ben dustugumuz gördüğüm durumu sorguluyorum

• maalesef kadınların mantığını bilmiyorsun, Henüz kendini bile daha tanımıyorsun. şu an yazsam roman olur. Okur okur cevap veremezsin boşver. Sadece empati kur... iyi geceler..

• burda çözüm bulamazsın bayan. derdini mahşere taşımalısın...

0|0
    0|0
  • evet insanlar yozlaşıyor sadece ülkemizde değil dünyada böyle

0|0
    0|0
  • öfke değil sevgi var bende :D

0|0
    0|0
  • Hersey çıplakken değişiverıyor

0|0
    0|0
  • ben kadınları kinlerinden ve planlarından dolayı sevmiyorum genelde

0|0
    0|0
  • 😡😡😡😡😡😡

0|0
    0|0
  • Kadının sırtından sopayı eksik etmeyeceksin.

0|0
    0|0
  • ben güzel kızlara çok öfkeliyim çünkü hiç biri pas vermiyor. pas vermedikçe öfke kat sayım tavan yapıyor, elimde değil güzelim.

0|0
    0|0
    • Kedi ulasamadigi cigere mundar der haklisiniz

• Sadece kendinozo gelistirmek yerine kapatmaniz ve egosit bir kisilige burunmeniz yanlış bence diğer konuda dusuncenize yorum dahi yaomayacagim

• yanlış önyargılarınızı kendinize saklayınız.

Kızlar Ne Diyor 7

• Herkesin düşüncesi yaşayışı hayatı kendine. Başkalarını çok takmamak lazım kendi doğrularınla yolunu çiz. Ben mesela namusun bacak arasıyla bağlantılı olduğunu düşünüyorum. Bana da yobaz geri kafalı kendini mal gibi gören insan vs diyolar. Ama umrumda mı? Hayır. Benim doğrum benim hayatım kimseyi ilgilendirmez. Sana da tavsiye ederim. İsteyen istediği kadar havlasın sen kendi doğrunla yaşa.

0|0
    0|0
  • Aynen katiliyorim kekolar yuzunden bu kizlar bu halde

1|0
    0|0
  • Maalesef herkes anlamak istediğini anlıyor anlayacağın isin kolayı neyse o baktı istediği olmayınca kişi hakarete vuruyor kendini😒

0|0
    0|0
  • Namus ama. sadce iki bacak arasinda degil bu dogru

0|0
    0|0
    • Haklisiniz fakat bu yozlasmis toplumda kabul gormeyecek bir durum ve ben yozlasmayi elestiriyorum

• Biliyom haklisin zaten ben sadece o konuya demek istedim

• Yarası olan gocunur

0|0
    0|0
    • Sizin yaraniz yok mu? Siz uzulmuyormusunuz kadin cinayetlerine toreye kurban giden birçok gence siz uzulmuyormusunuz?

• Yazik 😂

• Aynen öyle.

0|0
    0|0
  • Katılıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...