Kadın sığınma evi hakkında bilgisi olan var mı?

Kadın sığınma evi nasl bir yer? Kuralları neler? Bilen lütfen bilgi versin.😔

0|2
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• ben bu yazıları her okumamda kötü oluyorum ablacım Allah sana sabır versin yardım etsin kolaylık versin sağlık sıhhat nasip etsin.

0|1
    0|0
    • Sağol kardeşim allah razı olsun

• Son anıma kadar umut edecem hep

• ablacım Allah dan sana da evladına da yardım etmesini diliyorum kocanıda ya ıslah etsin ya akıl fikir versin ya da helak etsin zalim bir adamla yaşamak ne demek çok iyi bilirim emin ol seni çok çok iyi anlıyorum Allah hepimize kolaylık versin hayırlı geceler.

Erkekler Ne Diyor 18

• denizfunda.blogcu.com/.../4733709

İstersen bu sayfayı inceleyebilirsin. Bulunduğun yere en yakın sığınma evinin numarasını arayıp bilgi isteyebilirsin. Eğer sevmeyeceğin bir ortam olursa zaten istediğin zaman çıkadabilirsin. Zulüm çekmektense kadın sığınma evinde kalmak her zaman daha iyidir. Benim bildiğim kadın sığınma evleri güzel yerlerdir. Kadınlar günün büyük bölümünü sohbet ederek geçiriyorlar diye biliyorum.

0|1
    0|0
  • Alo 183 çeviriyorsun derdini anlatıp adres veriyorsun seni koruma ile alıyorlar korkmana gerek yok çocuğunla birlikte güvenli bir yere gidiyor ailen eşin bilmeyecek

0|0
    0|0
  • Çok Geçmiş Olsun. Bilmiyorum, ama üzüldüm, Allah Kolaylık Versin. Keşke yapabileceğim birşey olsaydı. İnşallah bu günleri kolay atlatırsın.

0|1
    0|0
  • Ortamı ne olursa olsun koca şiddetinden iyidir.. Sonuçta mağdur insanlar orada kötü olacak değil ya

0|1
    0|0
  • oraya mı gitcen

0|0
    0|0
  • Hayırdır

0|1
    0|0
  • neden ihtiyaç duydun buna?

0|1
    0|0
    • Eşimden sürekli şiddet görüyorum boşanmak istiyorum ama ailem bunun taraftarı değil boşanirsan bile çocuğa bakmayız diyorlar bu yüzden oraya gitmeliyim boşanana kadar.

• İstanbul'da olsaydın kesinlikle bişeyler yapabilirdim. ama mardinde hiç çevrem yok. inş bir çözüm bulursun. çok üzüldüm

• Sağol inşallah

• Ne oldu kiz nie siginion

0|0
    0|0
  • güzel bir yerdir sanırım

0|0
    0|0
  • 19 yaşında mı evlendin

0|0
    0|0
  • Allah yardimciniz olsun

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun bilgim yok malesef allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Neden sordun

0|0
    0|0

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Bilmiyorum balım. Geçmiş olsun, en yakın zamanda bu pislikten kurtulursun umarım.

0|0
    0|0
  • Bilgim yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...