Babamdan ne istesem annem kocan alsın sana diyerek beni tersliyo?

Babamdan ufak dandik bir araba istiyorum annem kocan alsın diyerek tersliyo babamdan kıyafet almak için para istiyorum kocan alsın sana kıyafet evlenince kocandan istersin diyerek tersliyo babamdan harçlık istiyorum evlenince kocan sana para verir diyo neden herşeye böyle yapıyo belki babam yapacak ama annem böyle yaptığı için yapmaktan vazgeçiyo annem sizce neden bana böyle yapıyo kendisi zengin koca bulmuş diye sanıyo ki herkes zengin koca bulucak.
Çok zor durumdayım ne yapıcam bilemiyorum.
Babama arkamdan artık evlendirelim şu kızı koca bulalım diyo daha yaşım 20.

Güncellemeler:
Guncel
Guncelllll

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Annen kafayı yemiş k. bakma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Senin süren dolmuş :D

0|0
    0|0
  • Kanı bozuk bir anne baban var okuyomusun bilmiyorum.. okumuyosan evde boş boş durmann anlam yok gir çalış

0|0
    0|0
  • Babamin parasini tek başına yemeyi mi düşünüyorsun diye sor ona

0|0
    0|0
  • Böyle ana düşman başına

0|0
    0|0
  • okul yok mu

0|0
    0|0
    • Yeni yazıldım bu sene başlıyıcam

• Ben yemeğe gitmedim bir kaç kere annem bu kızın güvendiği birileri var olmasa böyle yapmaz evden kaçar bu hatta belki bakire bile değildir dedi

• bak sana bir örnek vereyim. bir gün iş yerinde mesaiye kaldım ve müdür ertesi gün için izin verdi. sonraki gün telefon geldi neredesin diye. evde yatıyorum dedim. çabuk gel dediler. patron nerede kaldın dedi. müdür izin vermişti demedim. çalışmaya devam ettim. akşam eve gidince müdür aradı. özür diledi izin verdiğini unuttuğu için. ben bilerek yapmıştım bunu. vicdanı rahatsız olursa fazla yüklenemez. herkese yaparım böyle şeyleri. sen de ailene yap

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya baban hiçbi şey demiyo mu peki?

0|0
    0|0
Yükleniyor...