Eleştirinin art niyetli olduğunu nasıl anlarız?

Sizi eleştiren insanların art niyetli olduğunu nasıl anlarsınız? Google'ladım ama bulamadım sağ olun şimdiden.

1|1
2|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Eleştiri yapılabilir doğal bir durum ama kişiliğe ya da davranışa hakaret varsa, alay varsa, iğneleme varsa açık ve net art niyetlidir karşı taraf.
    Eleştiri yaparken kendini övüyorsa sürekli kendinden bahsediyorsa söyledikleri ego tatminidir bu tür eleştirileri de dikkate almamalı.

Örneğin ; sen bu konuda şu kişiye karşı biraz kaba davrandın bunun yerine empati kursan farklı olurdu yaklaşımın '' tarzı diyen biri iyi niyetlidir ve gerçekten seni düşünüyordur.

Annen vardır inşallah ilk O gelsin aklına anneler ne der '' şunu bir düzgün yapsan '' , ''şunu da takmasan '' bu tarzları da seni düşünür diyebiliriz samimiyette.

En kritik yanı senin yaptığını kibirle anlatıp kendini övenler diyorum yine döndüm başa.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim o yazıları okuyup yazdığına göre değerlendircem şimdi :D

Erkekler Ne Diyor 2

• kardesim bakican yapicimi elestiriyor senin iyligin icin birsey diyormu yoksa sadece kotuluyormu.

0|0
    0|0
  • beyinsizmisin kanka eleştirisinden anlıyamıyomusun

0|0
    0|0
    • Genelde eleştirilmemde nazil bir dille laf sokmaya çalıştı sanırım anlıyamadım

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...