Kendini saf bulanlar, ya da ben devrin insanıyım diyenler?

Ben çok safım hıc arkadaşım yok yani olanlarda beni ciddiye almıyorlar kuyumu kazıyorlar gozumun ıcıne baka baka yalan soyluyorlar kımsem olmadıgı ıcın konusmak zorunda kalıyorum onlarla. Yaşadıgım sehırde aılede ınsan yerıne konulmuyorum cok ama cok ıcıme kapanıgım hakkımı savunamıyorum kendımı ıfade edemıyorum kendımı cok ama cok cırkın degersız hıssedıyorum kımseyle aynı kareye yakıstıramıyorum kendımı hayatım boyunca cok buyuk hatalar yaptım ama artık kurtulmak ve yon vermek yolumu cızmek ıstıyorum onerılerınız neler?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Sınırlı bir çevrede yaşıyorsan yapacak bir şey yol malesef, ama ne zaman çevreni arkadaşlarını değiştirirsen işte o zaman kendine yön ver ve şuanki gibi tanıtma kendini. sen kendini nasıö tanıtırsan insanlarda seni hep öyle görürler

0|0
    0|0
  • Kendini ifade edebilceğin birisiyle konuşmayı dene işe yarıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende tam anlamiyla bu sekilde olmasa da boyle bir durum yasadim. Sonra yeni arkadaslar edindim ve bu sefer kendimi onlara cok acik ifade edebilme sansi buldum. Su an herkes beni ben nasil gormelerini istiyorsam oyle goruyor. Yani sana tavsiyem arkadaslarini degistir, aileye bir cozum yok ama arkadaslarini degis buyuk fark goreceksin

0|0
    0|0
    • yasadıgım sehrı degıstırmek ıstıyorum fakat pek mumkun gorunmuyor tamamn degısmek bır bırey olmak ıstıyorum ınsanlar kotu onlardan korkuyorum

• Eger sen kendini insanlardan korkan gucsuz biri olarak gosterirsen insanlarda bunu firsat bilip senin canini yakmaya calisir. Senin uzerinden ego tatmini yaparlar. Buna izin verme eger bunu sana yapanlar varsa cevrende ki var oldugunu dusunuyorum iletisimi kesmeyi dene. Ben okulumj degistirmistim sen de degistirmeyi dene

• ben lısedeyken degıstırmıstım ıcıme kapanık oldgumdan ıse yaramamıstı arkadas edınemedım benı daha da kotu duruma soktu lıse bıttı yıne aynıyım ınsanlar neden bu kadar kotu ya o kadar ıyılık yaptıgım arkadasım bana yalan soyluyor kuyumu kazıyor

Yükleniyor...