Sevdiğin işi yapıp orta bütçede para ya da bir süre kazanamamak mı? Yoksa sevmediğin işi yapıp çok para kazanmak mı?

Hangisi arkadaşlar? Ben tiyatrocu ve müzisyenim bu işe giricem kaç yıldır emek harcıyorum ama görünen köy klavuz istemez türkiyede insanlıga deger mi var sanata olsun? Ama yine de sevdiğim işi yapmak istiyorum çünkü birkere geliyoruz dünyaya sizce hangisi?

• Sevdiğin işi yapıp para kazanmak veya bir süre kazanamamak
    70% (14)59% (10)65% (24)Oy Ver
  • Sevmediğin işi yapıp para kazanmak
    30% (6)41% (7)35% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili arkadaşım, sanat ile uğraşmak çok güzel ve bu iş toplum için son derece gerekli. Gel görki bizim ülkemizdeki durumu sen özetlemişsin. Ben senin gibi sanatkar değilim ama yıllarca sevdiğim işin peşinden koştum ve bir arpa boyu yol alamadım. Ve şu an, sevmesemde tamamen farklı bir dalda zıplıyorum. Malesef tiyatro bireyin geçimini sağlamak konusunda daha da yetersiz. Torpilin varsa bir yapımcıdan dizi teklifi alırsan bir şey demem. Onun dışında, durum ortada ve karar senin.

0|0
    0|0
    • Evet dizi insanın hayatını kurtarır. Deneyeceğim ama bu ülkede benim hiçbir şeye hevesim kalmıyor ortaçağa döndürdüler ülkeyi kardeş turizm bitti yemin ederim sinirim bozuk dışarda bissürü ahlaksız terbiyesiz yemin ederim kçmak gitmek istiyorum ama vatanımı böyle itlere yobazlara da bırakmak istemiyorum:(

• Bunlar devşirilen tayfa, yarın mamaları kesildiğinde hepsi biter. İmaj düzeltmek biraz zor tabi.

• Bu ülkede yaşanmaz artık. Kaçıpta gidilmez bırakmam ben güzel ülkemi çaremiz yok

Kızlar Ne Diyor 3

• sevmediğin işi yapmak cidden eziyet. ama o paraya ihtiyacın varsa bir süre çalış, biriktir paranı sonra kendi istediğin yerde çalış. hem A hem B anlayacağın :)

0|0
    0|0
    • İşim sanat, müzisyenim aynı zamanda tiyatrocu. Başka iş yapıp para kazanıp bu işe geçilmez sonra:D

• hm tabi ben biraz mühendis kafasıyla yazmıştım :D sevdiğin ozaman tabiki :)

• Kesinlikle sevdigim is olmali

0|0
    0|0
  • sevmediğin iş bir süre sonra eziyet gibi gelir..
    sevdiğin işi yap mutlu ol..

0|0
    0|0
    • Aynen sevmediğin işi yaparsan ailene ve çevrenede karşı davranışların da negatif oluyor

Erkekler Ne Diyor 2

• Sevdiğim işi yaparsam ben her türlü parayı kazanırım zaten.

0|0
    0|0
  • Paranin ne onemi var onemli olan miktari :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...