Kapat

Metro turizm neden surekli kaza yapiyor? Siz metro yu tercih etmiyor musunuz?

Yarin sabah 10 da yola cikicam ama surekli metro kaza haberi. Metroyu suit oldugu icin tercih ettim fiyati da cok uygun ama insanlar artik metroyu tercih etmiyor. Bunun sebebi nedir? Gecen bir de muavinin yaptigi terbiyesiz olay. Gercekten diger firmalara iyi kisiler geliyor metronun calisanlari ozellikle mi seciliyor anlayabilmis degilim

Güncellemeler:
Arkadaslar sanirim cok iyisine denk geldim hic pisman olmadim gayet iyiydi yorumlariniz icin sagolun ama suit iyiymis sanirim olaydan sonra extra kibarlar sagolsunlar

0|0
12|24

En İyi Erkek Görüşü

• O firmaya güvenmiyorum. Tercih etmiyorum.
    Hele o muavin yaratığının yaptığından sonra, hiç güvenmiyorum.

"Kişisel bir olay olup, kurumu bağlamaz." denilebilir.
    Kurumu bağlar.
    İnsan kaynakları, işe alımlarda daha titiz ve seçici olmalı.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sık yolculuk yaptığım için biniyorum yapacak bişey yok

1|0
    0|0
    • Ya sansa bagli zaten iyi oldugu da oluyor ben de sık yolculuk yapiyorum ama su son olaylar insani soguttu metrodan

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 23

• Türkiye'de en çok kazanan yapan firma ve olayların olduğu firmayı araştırdığında genelde Metro çıkar.
    Birkaç defa kullandım, hiçbirinde memnun kalmadım konforundan servisine kadar. Ondan sonra da uzun zamandır o firmayı kullanmıyorum. Bence sen yarın yine de kendine ekstra dikkat et. İyi yolculuklar...

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederim yorumunuz icin gittikce laylay lom oldular eskiden en populerdi hala oyle ama populerligi sadece fiyatta kaldi. Kimse istemiyor.

• Rica ederim...

• Metro ile gidiyorsan şöyle bir önlem al derim
    http://i.hizliresim.com/1dYJMb.jpg

1|1
    0|0
  • metro bildigin kalas şöförleri var ben annem olcak veya eşim sittin sine binemem metroya evli olsam bekarkende binmem :D küfürlü konuşan kro şöförler metroda.!
    favorim Kamil Koç şöförleri odun degil kibar nazik.!
    2. anadolu
    3. pammukkale
    bunlar favorilerim :D

1|0
    0|0
    • Ya anadolu candir keske metro gibi surekli otobusu olsa😌 soforleri goren kim de miavinleri saygili olmali basta

• aynen anadolunun hizmeti muavinlerin kibarlıgı şöförlerin kibarlıgı cidden harika bir firma :D

• Metro nun kendi otobüsü çok az.
    Örneğin benim param var otobüs aldım. Metroya gidip ben otobüsümle is yapıcam diyorum o da ok deyip metro tabelası koyuyor al sana bende metro nun otobüsünün kullanan o sirkete ait Araç oldum.
    Diğer buyuk firmaların kendi otobüsleri ve egitimli Şoförler kullanıyorlar. Kaliteyi belirliyor böylece.
    Metro ya 10 defa bindim 3 ünde kesin sorun yaşadım daha da İşim olmaz.

1|0
    0|0
    • Cok aciklayici bir gorus olmus sagolun. Zaten bai otobusleri buyuk bile olmuyor dalga gecer gibi konforsuz otobhslerde 12 saat yol yapiypruz

• Asıl bayramda gör sen onlari:)
      Çok fazla kullanmam otobüs ama genelde kamil koç ve Ulusoy tavsiye ederim.

• Çünkü çok fazla otobüsleri var

1|0
    0|0
    • Yani orasi oyle o yuzden calisanlari secilmis degil

• Şöförlerin hepsi esrarkeş sarhoş mk:/

1|0
    0|0
  • bir kez bindim şöförle kavga ettim pisliğin tekiydi sigarayı hiç söndürmedi mal ucuza salakları çalıştıran bir firma asla binmem

1|0
    0|0
    • ya insanin seyahat edesi gelmiyor anadolu cok iyi ozellikle altta calan muzik falan ama iste metro gibi sefr yok gercekten ucuza calistirdiklari icin hepsi samimiyetsiz sanirim. Sagolun gorusunuz icin

• anadoluyuda pek sevmedim koltukları dardı çok seyehat ederim ama anadolu şöför ve muavinleri saygılı nilüfer turizmi çok sevdim ve kamil koçu ulusoyuda çok severdim bunlar haricinde binmem zaten

• Metro kendi pimini kendi çekiyor. Binmiyorum.

1|0
    0|0
  • otobuse binmiyom

1|0
    0|0
    • Planli yasiyorsunuz belki de Şu an son an ucak bileti bulmak zor oluyor😌

• Firma kendi araç filosundan değilde şahıs araçlarından toplama filo olduğundan, bakım ve personel seçimi tamamen araç sahibine kaldığından böyle.

1|0
    0|0
  • Ben mecbur kalmadıkça koçtan başka firmayı kullanmıyorum.

1|0
    0|0
  • Ben Metro turizm ile yolculuk yapmıyorum..

1|0
    0|0
    • Metro da yolcuya hayvan gibi muamele yapılıyor ve fiyatlar daha düşük olduğu için mecbur seçeceklerini biliyorlar..

• Kacirmamak icin son anda iptal etmezler heralde baska da blet bulamam zaten ilgilendiginiz icin tesekkur ediyorum😶

• Ben Pamukkale de çalıştım. Eğer aracın faturası kesilmemiş ise son ana kadar iptal edilebiliyor.

• Alakası yok suruculerle sadece sans

1|0
    0|0
    • Oyle ama daha acemiler sanirim kac yillik metro ama ne ararsak orada

• Ya genelleme yapmak dogru degil ama muavinlere ne demeli

• Onlar olmazsa olmaz zaten: )

• İstatistiğe vurursak normal

1|0
    0|0
    • Digerlerin gunde 1 arac cikarirken o 10 arac cikariyor evet ama biraz daha saygili olabilirler sagolun gorusunuz icin

• Ben metro kullanmıyorum tövbeliyim

• adamlar yolcuların suratına 5 posta 31 çekip direksiyon başına geçince, bacaklar tutmuyo tabi. frene basamıyolar asdfghj

0|0
    0|0
  • Çünkü muavinleri çünabet

1|0
    0|0
  • Buzlu yu kullan kuzenimin şirketi iyidir.

0|0
    0|0
  • Osbirci muavinler otobüsü cenabet ediyor anlasilan.

0|0
    0|0
  • yıllar once bır kere tercıh etmıstım o zamanlar boyle degıldı çok bozdu.

0|0
    0|0
  • Sabah sen uyanmadan yuzunu yikayabilirler otobuste dikkat et dayimin cocuguu :D😂😂😂

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 11

• metroyu kullanıyordum ta kii sapık sokuk haberlerini duyana kadar ve o haberleden sonra b. ktan firmaya bişey oldu düzgün araba kullanmıyolar bu bir. ikincisi en son metroyla geldiğimde @necolay__ sen biliyon muavine sinirlenmiştim hıyar ağası gibi gittik o gün ve varacağı yere tam 2 saat rötarla vardık ihtiyaç molası dışında şöförler keyfi işemek için her yerde durdular bir daha metro mu tövbe Allah'ın mafyaları

1|1
    0|0
  • Metro daha çok tercih ediliyo daha çok sefer düzenleniyo ve dolayısıyla daha çok çalışan... Nerde çokluk orda şey hesabı :D

1|0
    0|0
    • Ya sitelere bilet aratiyorum metro cikiyor surekli. Ama dogru metroda daha cok arac var kaza ihtimali yuksek oluyor.

• hiç binmedim metroya

1|0
    0|0
  • en iyisi kamil koç ya da ulusoy ben bu ikisini tercih ediyorum hiç bilet yoksa da pamukkale de iyidir

1|0
    0|0
  • Metro kullanmıyorum insanlar bayağı yığılıyor bir de kargaşa vs oluyor. Kamil koç kullanıyorum

1|0
    0|0
    • Ya en cok sefer onda kamilkoc un biletlerini intenret sitelerinde cikmiyor. Sagolun gorusunuz icin.

• Internet üzerinden hiç almadım bilemeyeceğim orasını. Ne demek :)

• ben bugüne kadar hep metroyu tercih ettim hiçbi sorun yaşamadım

1|0
    0|0
    • Sizin sansiniza oyle denk geldi sanirim. Aslinda ben de baska secenegim olmadigi icin genelde metro kullandm tercihimi. Sorun yasadigim 1 2 muavn fakat su son olaylar ve gelen yorumlar bir hayli soguttu firmadan

• almayın layı kro. kamil koç alın en azından seçip alıyo personelini...

1|0
    0|0
  • Metro 5 para etmez

1|0
    0|0
  • Metro ack 4biletim var uygun fiyata sata bilirim😎

0|0
    0|0
  • evet, sürekli kaza yapıyor. Etmemeliydin bence.

0|0
    0|0
  • asla tercih etmiyorum bilet bulamadığımda bile. şoförlerden muavinlere kadar hepsi dandik çünkü

0|0
    0|0
Yükleniyor...