Boşanmış kadınlara erkekler ne gözler bakar?

Boşanmış kadınların üzerinde toplum baskısı varmıdır?

1|1
11|62

En İyi Erkek Görüşü

• böyle kişilerin yardım ve desteğe kendilerine zor zamanlarında ellerinden tutacak dostları ihtiyacı vardır. onları yalnız bırakmayıp iyi kötü günlerinde yanlarında olmak gerekir. etrafım böyle kişilerden çok var. inanırmısınız dostları uğruna bir çok şeyi feda ederler.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 61

• kimse boşanmak için evlenmiyor
    boşandıysalar elinden geleni yaptıklarına ragmen mutlu olamadıkları için boşanmışlardır
    statüleri bekardır
    ha hiç evlenmemiş bir hanımefendi ha onlar
    bana göre farkları yok

2|0
    0|0
  • Normal insanlara nasıl bakıyorsam onlarada oyle bakiyorum ben.

1|0
    0|0
  • Sana bu soruyu sorduran bizler adına için özür dilerim..

1|0
    0|0
  • insan olan insan gibi bakmalı sonuçta ayrıldığı kişi bir erkek

1|0
    0|0
  • Boşanmış kadın veya erkek benim gözümde aynı. O sandığınız gözle bakanların kendinde sorun var.

1|0
    0|0
  • Hayır Hiçbir Şekilde Toplum Baskısı Yok.
    Şuanda Millet Gayet Rahat.
    Kim Tutturuyor Bu Toplum Baskısını?

0|0
    0|0
  • bizim insanimizda soyle bir gorus vardir erkeksiz yapamaz diye

1|0
    0|0
  • Bu bence kişiye özgü bir bakış açısı. Hiç bir arkadaşımı evli bekar dul diye kategorize ettiğimi hatorlamıyorum! Ama maalesef toplumsal anlamda bir baskı var diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • bazi erkekler kadinlari suclu goruyor

0|1
    0|0
  • Bekarlardan bir farkı yok bence

1|0
    0|0
  • Üç defa evlilik yapmış boşanmışsa " ilki kötüydü hadi, ikinci de kötüydü, ya üçüncüsü de mi kötüydü? " diye bakarlar. Bende öyle bakarım. Üç tane ne demek?

0|0
    0|0
  • ya kim ne gözle bakarsa baksın sen kendini bildikten sonrası tın diceksin

1|0
    0|0
  • toplum baskısı yoktur neden olsun. Hiç evlenmemiş bir erkek evlilik anlamında istemeyebilir başka da bir sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • uzulurum genellıkle. o hazırlklarını dugununu o heycannı falan dusunrm hepsı 3 4 yıl sonra bıtecek bı ılıskı ıcın derım. yaralanmıstır derım. bosluktadır derım. guven sıkıntısı cekebılecegını dusunurm bı o kdarda ılgıye sevgıye muhtac olduklarını dusnrm. bı kanatları hep kırık gıbıdır onların. anlayacak bırılerıne yaralarını saracak bırılerıne ıhtıyacı oldugunu dusunrm. baskı yapmam saygı duyarm. bu ulkede kadın olarak bosanmakta zor.

0|0
    0|0
  • Dul.

0|0
    0|0
  • Ne diye baskı olsun ki

0|0
    0|0
  • kadın gözüyle bakar ne gözüyle bakcak

0|0
    0|0
  • bir çok andaval, çantada keklik diye bakar her zaman. sorsan, evlilik insanın doğasında var derler kuran'da da geçiyor derler, ee kuran da boşanma da var ona niye saygı duymuyorsunuz? bizim toplumumuz araplardan bile daha cahil bu konuda.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ama yardımcı olmalı toplum. şu zamanda herkes üzerinde baskı var. saçma sapan her şey. günümüzde çok fazla sınır var.

0|0
    0|0
  • Aci ama kullanilabilir gozuyle bakiyor cogu erkek... cevremden gozlemledigim kadariyla evliklerinde diger hic evlilik yapmayanlara nazaran az deger verilip hor goruluyorlar...
    Ama bu demek olmazki her insan boledir... birazda alin yazisiyla ilgili..

0|0
    0|0
  • Hangi devirde yasiyoruz?

0|0
    0|0
  • Diger kızlar neyse oda aynı

0|0
    0|0
  • Malesef toplum olumsuz bakıyor. Erkekler kolay elde edilebilir gibi bakar. Kadınlar ise erkekleri için tehlikeli diye bakarlar

0|0
    0|0
  • Dul işte, nasıl bakmamız lazım?

0|0
    0|0
  • erkekten erkeğe değişir

0|0
    0|0
  • Boşanmış bir kadın olduğunu düşünürüm. Başka ne düşünebilirim? Ne düşünmeliyim?

0|0
    0|0
  • Ben aha bu da bizden gözüyle bakıyorum. ☺

0|0
    0|0
  • Var maalesef

0|0
    0|0
  • hala mı? bu devirde?

0|0
    0|0
  • sen ben o fark yok bence

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

11 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Boşanmış kadın toplumdan baskı görmez ama aileden görür. Çevre ne der, niye söyledin boşandığını vs vs. Annem anneannem tarafından böyle bir baskıya ve psikolojik saldırıya maruz kalmıştı.

1|0
    0|0
  • "Kullanılmış" olarak bakan insan müsvetteleri de var. "Ah canım nelere tahammül etti kim bilir" diyen insanlar da var.

0|0
    0|0
  • Mantikli, erdemli adam dul gözüyle bakar. Kafadan noksan vasifsiz kisiler patlak ya da kullanilmis 2. el araç gibi lugatlar yakistirirlar.

0|1
    0|0
  • benim annem bosanmisti. kadina 6'ya yakin kisi evlenme teklif etti. cunku 2 cocuga tek basina bakiyordu, hic hayatinda calismadigi halde kendine is yeri acmisti, arabasi motoru her seyi fazla fazla vardi hatta, zaten inanilmaz guzel ve alimli. ve cok guclu biri. annem icin dusun ki evini dahi alip, duzup evlenme teklifi eden adamlar oldu. annem her teklife hayir dedi bizim icin. en sonunda bir pislik cikti ve annemi vurdu. yani olay su ki hicbir b*k yapmayip ve ezik hayati yasamak lazimmis. aslinda o zamanda seni kullanirlar. neyse ki annem alninin aki ile halen ayakta. belki cok zor yuruyor, belki eski hırsını kaybetti, belki asla eskisi kadar guzel fiziği ya da o motoru bir profesyonel kadar guzel kullanamayacak tekrardan ama benim annem sifirdan oyle guzel seyler basardi ki. uzattim, kusura bakma. huzunlendim biraz

0|0
    0|0
  • Bosanmis olarak

0|0
    0|0
  • eskiden vardı da artık var mı bilemiyorum.

0|1
    0|0
  • olmaz mı. boşandıysa bakire değil. hemde oda istiyordur. ne zamandır boşta gözüyle bakıyorlar. azıcık samimi davransan o da istiyo moduna giriyorlar. kendini tanıtana kadar kimseyle samimi olmamak lazım. ne yazıkki böyle bizim millet.

0|1
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Dul gözüyle 🙃

0|0
    0|0
  • Erkeklerin boşanmış kadınlarla herhangi bir bakışla bakmaları söz konusu değildir

0|0
    0|0
Yükleniyor...