"Gerçek Atatürk Trablusgarp'ta öldü yerine yahudi geçti" diyen anadolu zombileri hakkında ne düşünüyorsunuz?

2|0
10|13

En İyi Kız Görüşü

• Ne düşüneceklerini şaşırmışlar. Ya bir de şu adam hiç mi okumamış hiç mi tarih bilmiyor. Yeniçeri Ocağını Atatürk kaldırdı diyor ya ağlanacak halde bu millet. Ya bu kadar boş insan olunmaz.

1|5
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Trablusgarp ile Çanakkale arasında 5 yıl, yeniçeri ocağının kaldırılması ile Atatürk arasında neredeyse 300 yıl var bu kadar mı andaval olunur? velev ki Trablusgarp da öldü düşünün ki ne büyük bir lider, ne ulu bir önder ki 5 yıl sonra benzerini koyuyorlar ordunun başına...

0|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bunlar onun kurduğu ülkede yaşayıp, onun getirdiği harflerle (tabi küçük beyinleri el verdiği kadar) bu cümleleri kurabiliyorlar ya, işte o zaman sinir oluyorum.

0|3
    0|0
  • Çok komik değil mi :D

0|3
    0|0
    • Bunlar da olmasa kime güleceğiz :D

• milletçe efsanelere bayılıyoruz diyorum :)

0|2
    0|0
  • Bu ne zeka ya alın bunları ülkeden hsdhhdhdg

0|3
    0|0
  • Allasen ne araştırması yapmış çok merak ettim sdjklasasd

0|3
    0|0
    • kadir popcorndan dinlemiştir :D

• puhuhahhahha

0|3
    0|0
  • Uzaylılar da türkçe konuşuyor her gün adana dürüm yiyorlar ve halay çekmek ata sporları

0|2
    0|0
    • Atatürk'e "Atatürk aslında uzaylıdır" diyen birini gördüm twitterda.

• Atatürk'e sempati beslemiyorum ama arkadaşlar coşmuş.

0|0
    0|0
    • kardeş zombi bunlar ne bekliyon?

• ama orası doğru trablusgarpta atatürke benzeyen sayborg yapıp gönderdiler o da hatalı üretim olduğundan devleti satacağına kurtarı verdi :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu ülke komplo teorilerinin doğduğu ülke her iddasına girerim ilk komplo teorisi bu topraklardan çıkmıştır yok işte petrol var ama amerika çıkartmıyor yok peygamber efendimiz aslında türktü ya bir ara şunu gördüm ya neymiş uzaylılar türkçe konuşuyormuş türkmüş onlar😄😄😄😄 ağlarmısın gülermisin bizim milletimize..

0|2
    0|0
  • Elin arabı çikip Atatürk Yeni çeri ocağını kaldirmiş diyor yav? Nasil bir beyin var bunlarda, anlayabilmenin mümkünü yok.

0|3
    0|0
  • Atatürk yeniçeri ocağını mı kaldırdı jdjdjd

Bunlar makarnayı yakmış kömürü yemişler ak keşke yaşamasalar

0|3
    0|0
  • Kahkaha attım :D :D Bu cahillerle uğraşılmaz boşver :)

0|3
    0|0
  • Siz sapitanlardansiniz iste. Bugun namazinizi izin almadan kilmaniz bir yahudi sayesinde demek ki sizin kafaniza gore... Adolf hitler bile hayranken yahudi dusmani olan bir adamdan bahsediyorum.

Ondaki beyin keske 40 milyona esit dagitilsaydi belki bir kadar cehalette yasamazdik.

0|2
    0|0
  • Yok ağm..

0|2
    0|0
  • Doğrudur yerine geçen kişi Yossi Kohen adında bir yahudidir.

0|0
    0|0
  • Kendi fotosunu paylaşıp bunu niye yazmış onu anlamadım

0|0
    0|0
    • onun fotoğrafını onun yorumun altına şoplamışlar.

• Bu durumu neden bütün Anadolu insanına mal ediyorsun o daha acınası bence

0|1
    0|0
    • Bence arkadaş tüm anadolu insanına mal etmiyor anadoludaki zombilere mal ediyor.

• @nickimyokyaa anadolu kelimesini sifat olarak kullanmış sanki bu tarz insanlar sadece anadoludaymis gibi yazmış zombiler dese bisey demiycem

• @nickimyokyaa arkadaş haklı tüm anadoluya değil anadoludaki zombilere mal ettim.

• Doğru olabilir bunu bilemeyiz

0|0
    0|0
  • Ölmüş gitmiş adam saapmayon çok

0|0
    0|0
  • çayda içermiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...