Siz hangisiyle evlenirsiniz?

Cebinizin seçtiği kişiyle mi, gönlünüzün seçtiği kişiyle mi evlenmek istersiniz?

Bir seçim yapmak zorunda kalsanız bu hangisi olurdu? 😉

4|0
17|5

En İyi Kız Görüşü

• Parada pulda gözüm yok doğrusu insan olsun adam olsun gönlüm sevsin yeter bay yakışıklı 😃

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gönlümün sevdiği kişiyle evlenirdim. Karşı tarafın maddi gücü beni çok da ilgilendirmiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• tabiki de gönlümün seçtiği kişi olurdu... Şimdi cebimin seçtiği kişiyi seçerim adam iki ay sonra iflas ederse elimde bir şey kalmaz... :D Diğerinde ise fakir olsa da zengin olsa da iki şekilde de sevdiğim adam var...

0|0
    0|0
  • Ikiside lazim cunku paradanda bir miktar sevgidende bir miktar olmayinca her ikiside bosanma ile sonuclanir iki kasa göze aldanmamak gerekir

0|0
    0|0
  • Gönlümün sectigi kişi olması daha iyi. Ama parada önemli. Gonlumun sectigiyle sonsuza kadar surunmek istemem.

0|0
    0|0
    • Bazen hepsi bir arada olur bazen de seçim yapmak zorunda kalırsın.

• Evlenmeyi düşünmuyorum

0|0
    0|0
  • Ya şahsen benm için okumuşluk kültür ve kendini yetiştirmişlik olsun zaten gerisini o halledicektir. Illa zengin olmasina gerek yok.

0|0
    0|0
  • Öncelikle bir inani seversen seçim yapmazsin zaten eger seviyorsan onun parasi aklina gelmez bir sekilde geçebilirsiniz zor olsada ama mesela yarin birgun oo birsey isticek çocuğun arkadasinda falan birşey gorcek isticek alacaksın falan neyse iste bunun gibi seyelr belkide küçük seyler birikcek ve bir çığ gibi kavga açacak ayrilvaksin veya mantik isi yaptin farzet hersey cok iyi ama sevemedin ona yabancisin ne ask var hayranlik nede sevgi neye yarsr oo evlilik yani ortasi en iyisi galiba

0|0
    0|0
    • Bazen insanlar bir seçim yapmak zorunda kalırlar.

• Bak sevgi ask falan karin doyurmuyor yarin bie gun oda bitcek 3 yil en fazla sonra ask da karin doyurmucak ne yiceksin en azindan mantik yaparsan belki karsindakini tanırken belkide sevgi beslersin ask olursun hem zaten mantik yaptin karnin doyar ama ask gervekten bitiyor ve uzuyor ben mantık yapardim ne oldu seçim mi yapmak zorundasin

• Hayır konunun kendimle ilgisi yok. Kendi adıma sormadım çünkü hayatımda kimse yok.

• Gönlümün seçtiği iki son sonra parasi bittiğinde o adamın yaninda kalmam icin bir şeyi olmayacak. Ama sevdigim adam icin gerekirse aç kalırim ama mutlu olurum

0|0
    0|0
    • Para herşey değildir sözünün farklı bir versiyonu oldu açıklaman. Hem fikiriz.

• Herkes gönlümün der şimdi. 😄 gönlümün :d

0|0
    0|0
    • Bunun ayıp bir yanı yok dileyen parayı seçebilir. Sen ne diyorsun?

• Bu zamana kadar gonlumun seçtiği çulsuzlarla oldum da ne oldu? Karınlarını doyurdum gittiler. Artık benimle aynı duzeyde biriyle olurum

0|0
    0|0
  • Geliyor gönlümün efendisi tabiki sevip aşık olduğum kişi zaten okuyorum ileride ne olacağımız belli olmaz.

0|0
    0|0
  • Gönlümün sanırım nekadar aslında paraya ihtiyacım olsada.. :/

0|0
    0|0
  • gönlümün seçtiğiyle

0|0
    0|0
  • Birak cebi gonlumun gectigi yuregimin diger yarisi kimse onunla evlenmek oda piyasada yok

0|0
    0|0
  • Ortası olursa fenaolmaz😅

0|0
    0|0
  • Bnde bunun cevabını arıyorm ınan

0|0
    0|0
    • İkilemdesin anlaşılan. . .

• Evet az once de paylaştım zaten sen sorunca snada kopyala yapıstır yaptm sorn değil bmce ANCA böyle anlatırdım kendımı

• Buna en iyi sen karar verebilirsin. Hangisi senin için ağır basıyorsa onu seçmelisin. Sevgi mi, para mı? Bunu önce kendine sor ve cevabını bulmadan asla karar verme.

• mantıgımın sectıgı kışıyle evlenırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...