NİHAT HATİPOĞLU MU MUSTAFA KARATAŞ MI?

Hangisini seviyosunuz, izliyosunuz arkadaşlar? Kim daha samimi ve daha iyi bir hoca sizce? Nihat hatipoğlu sevmeyenler ve kötü yorumlar yapanlar var nedeni ne bilen söyleyebilirmi

• Nihat Hatipoğlu
    50% (14)45% (9)48% (23)Oy Ver
  • Mustafa Karataş
    50% (14)55% (11)52% (25)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• İkisi de degil. Nihat hatipoglu araplarin vahhabi mezhebinin benimsedigi ibni teymiye de bizim degerimizdir dedigi bir videosu var, bizim 4 hak mezhep kavramindan disari baska yorumlari mevcut, sen ehli sunnet degil misin, mustafa karatasda, kesin olmayan hadisler deyip bazi hadisleri kaale almiyor, kutubu sitteyle celisiyor, birde milletin abuk subuk sorularini soruyorlar hep reyting bunlarin amaci, bunlara da para lazimdi tabi, simdilik sen nursacan ve osman unlu hocalari izlemeni oneririm, nursacan hocanin da bir yanlisini duydum ama o iftira olma ihtimali var onu soyleyemicem

1|0
    0|0
    • Peki sen kimsin?

• Yanlış anladın , yani konum olarak neredesin? Eğitim durumun dinle ilgilimi

• @Ankesor oyle sorarsan boyle cvp alirsin kardeşim napim? Nickimden nereli oldugumu anlamissindir, imam hatipli degilim, ama zamanindaki mahlemizdeki cami hocamizin bana keske imam hatibe gtseydin dedigi oldu, dindar birisi olmaya calistim halada oyleym, egitim durumum dinle ilgili degil evt.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• ikisininde programını izledim biri eminönünde. Mustafa Karataş güzel anlatıyor. arasıra güldürüyor. adamı baymıyor. Resmen ortama renk katıyor.
    Diğeri sultanahmette Nihat Hatipoğlu ise
    programa başlamadan önce milleti azarlıyor. hakaret ediyor. Yayına gelince iyilik meleği oluyor. biliyormusunuzki yayında sunulan sorular. Hepsi ezber ordan birkaç kişinin eline verilmiş hoca hepsine çalışmış gelmiş. yayındayken orada kavga çıktı ben soru soracam diye adama soruyu sordutmadılar. gerçekten izlenmez nihat hatipoğlu. Öyle göründüğüne bakmayın millet çok dalga geçiyor 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Mustafa Karataş

1|0
    0|0
  • Bradd pit

0|0
    0|0
  • David beckham

0|0
    0|0
    • amacını çözemedim ama espri yapmaya çalıştıysan gülmedik

• @mikita66 iyi madem öyle düşünüyosunuz yorum yapmak size ne kazandırıyo zorlamı yorum yaptırdım hayretsiniz ya iyi geceler size

• Yok bilmediginiz konularda aydinlanmak elbet hakkiniz, bn çamur atmiyorum, guzide insanımıZın bagnaz dusunceleri ve sevgilerinden gina geldi, aciklama gereksinimi duydum, annelerinize de izletmeyin yani

Kızlar Ne Diyor 6

• Karataş hocayı dinlerim hatipoğlunu sevemedim uykumu getiriyor sıkıyor

1|0
    0|0
  • Mustafa Karataş tabisi.

1|0
    0|1
  • Team Mustafacılar mustafa döver :d

1|0
    0|0
  • Mustafa Karatas kesinlikle, daha samimi poncik bir hoca :D

1|0
    0|0
  • nihat hatipoğlu

0|0
    0|0
  • İkisinede bakıyorum aslında ama bu sene daha çok mustafa karataşa yöneldim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...