Erkeklerin kızlarda, kızların da erkeklerde sevmediği davranışlar nelerdir?

Erkeklerin kızlarda ve kızların da erkeklerde gerek toplumda gerekse normal hayatta sevmediği davranışlar nelerdir?(Doğrusunu söylemek gerekirse kızların gereksiz bir tavır içinde bulunmaları ve sorulan soruları yanıtsız bırakmaları ve kısa ve anlaması zor bir hale sokmaları gerçekten sınır bozucu, nedir bu ego arkadaş)

Güncellemeler:
Erkeklerin kızlarda, kızların da erkeklerde sevmediği davranışlar nelerdir?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Bilmem herkesi genel bir kalıba sığdırmak hoşuma gitmiyor birinin ve ya bir kaç kişinin yaptığı bir davranışı genelleyip herkesi yargılayamam. (Şuan bu ruh halindeyim, sinirlendiğim zaman farklı yorumda bulunabilirim ya da bulunmuş da olabilirim :D )

0|0
    0|0
    • Bulunmuşsam bulunmuşumdur bulunmamissam bulunmamisimdir hem yorumda bulundum da bulunmadimmi dedim durumun ayni bu 😃😃 yalniz bakis acini begendim yalniz umarim 22-23 yaslarina gelince diğer kizlar gibi egoist olmassin 😃😃

• Tamam işte bir kız değişir her haliyle zaten belli bir zaman sonra makyaj yapmaya ve kendini beğenmeye başlar bakilmasi hoşuna gittigi icin yapar bunu kendi de bilir aslinda ama ego o zaman tavan yapar işte umarim değişmezsin 22-23 yaşina geldiğinde dedigimi hatirlarsin 😃

• İnşallah diyeyim, değişmeyiz umarım :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkeklerin kizlarda neye sinir oldugunu bilmem ama, kizlar ya da ben maco, civik, kalitesiz erkeklerden nefret ederim muhatabim bile olamaz

0|0
    0|0
    • Bir kere şunu söylemem lazim ki önyargili olmamali insan bir insana disardan bakarak maço mu yoksa kalitesiz biri mi oldugunu anlayamassin bazi erkekler ciddi görünürler ama aslinda tanidikca ne kadar sevgi dolu oldugu anlasilir.

• Şu an baska birsey yasayip bana faturayi kesmis gibisin anlayamadim?

• Hayir faturayi falan kesmedim sen öyle algiladin demekki hislerin o kadar da kuvvetli degilmis 😃ben sadece kizlarin durumunu gordugum kadarini ortaya koydum 😃

• Laf atmaları.
    küfur etmenin onları cool yaptığını sanmaları.😫
    Yere tükürmeleri 😒😒

0|0
    0|0
    • Laf atmak kızlar için itici bir durumdur katılıyorum fakat bazi kizlarda da ego tavan yapmis durumda yani laf atilmasi hoslarina gidiyor aslinda.

Erkekler Ne Diyor 3

• kızların kendini vazgeçilmez hissetmesi hoşuma gitmez

0|0
    0|0
    • Gerçekten doğru bir tespit yalniz onlari o hale getiren yine biz erkekler galiba, fazla değer insani kendinden eder demişler.

• Tanışmak için yaklaştığında egoları tavan yapıyo belkide malın biriyle çıkıyolar
    Ama yinede havalarından geçilmiyo
    Ahhhh bu kızlar 😂😂

0|0
    0|0
    • Zaten işin tuhaf yanı da bu ya adam gibi adam olan yaramaz nerde sosyetik zibidi tipli adam var onlardan hoşlanırlar ama iş lafa geldi mi edebiyat yaparlar 😃

• Sorma yaa allah bunların hesabını onlardan soracak elbet 😂😂

• Ne olursa bayanlardan oluyor zaten erkeklerin aklini bu kadinlar karistiriyorlar az cadı değiller bunlar 😃😃

• Sanayi tipi olmuş hepsi sanırsın aynı makinadan çıkma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...