Bir yemek organizasyonuna herkes sevgilisiyle katılıp siz tek başınıza katılırsanız nasıl hissedersiniz?

Eski okul arkadaşlarımla bir akşam yemeği planımız var. Kızlar ve erkekler olmak üzere yaklaşık 20 küsür arkadaş yemeğe katılacak. Bu yemeği organize eden arkadaşım da isteyenlerin eşleri ile veya sevgilileri ile gelebileceğini söyledi. Ama benim sevgilim yok ya onların hepsinin sevgilisi varsa ve ben tek başıma yemeğe katılırsam çok üzülürüm. Sevgilimin olmaması elimde olan bir şey değil. Geçen gün birisi bana teklif etti fakat ben ona karşı bir şey hissetmedim için kabul etmedim. Teklif eden kız iyi hoş birisi ama ben ona karşı birşey hissetmediğim için kabul etmedim. Yani anlayacağınız biraz fazla seçiciyim. İllaki en iyisi olacak zaten bugüne kadar da o yüzden hayatımda kimse olmadı. Bu durumda ne yapmamı önerirsiniz? Orada herkes hayatımda birinin olup olmadığını soracak. Ben yok diyince şaşıracaklar biliyorum. Bu soruları nasıl atlatabilirim? Bir de yemeğe herkes eşi veya sevgilisiyle katılıp sadece siz tek başınıza katılırsanız nasıl hissedersiniz?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dişlerin arasina kaçan maydonoz gibi hissederim

0|1
    0|0
  • bekarlık sultanlıktır diyip katılırım kime nee

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...