Bir saniye sonra bitme ihtimali olan bir hayatı, çok fazla ciddiye almıyor muyuz sizce?

Bir saniye sonra bitme ihtimali olan bir hayatı, çok fazla ciddiye almıyor muyuz sizce?

1|1
15|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ölümlü dünya. Ölüm var.
    Ya Baki entel Baki.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Hayatı ciddiye almazsak yaşadığından bir tat alamazsın diye düşünüyorum. O yüzden hayır yeterince ciddiye almıyoruz bile.

0|1
    0|0
  • Alıyoruz çok haklısın

0|1
    0|0
  • Haklısın..
    Sadece saglık. herseyin bası saglık
    Az önce kan verdim hemşire oldugum halde korktum bundan bile.
    Bunu sadece kaybedenler anlar ama

0|1
    0|0
  • Galiba evet

1|1
    0|0
  • Kesinlikle doğru tespit misafir gibi olduğumuzu düşünmek lazım az önce geldik birazdan kalkicaz

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Insan doğduğu gün ölümle nişanlanır.

0|1
    0|0
  • Hayat uzun olacağı garantiye alınınca ciddiye alınacak diye bir kaide de yok zaten

0|1
    0|0
  • Bunu hep sorgulamışımdır ciddi aldığın konu mutlu bir yaşam sürmek için döktüğün emeklerse bu çabaya değer fakat boş yere can sıkıp gereksiz insanlar için üzülmek 3 günlük dünya için nafile.

0|1
    0|0
  • Fazlasıyla

0|1
    0|0
  • haklısın çok iyi soru olmuş bu arada :D

0|1
    0|0
  • Hayat üzülmek için kısa yaşamaya bakcan

0|1
    0|0
  • Kesinlikle

0|1
    0|0
  • evet kesinlikle fazla aliyoruz.. ben almama taraftariyim ailem tarafindan ciddiyetsiz diye damgalandim ama umrumda da degil onlar takiyo da ne oluyo bir suru hastalik

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu soruna aynı zamanda filozof olan Bruce Lee'nin harika sözüyle yorum yapmak istiyorum:
    •Eğer yaşamı seviyorsan zamanı boşa harcama. Çünkü hayat zamandan oluşmuştur.

0|1
    0|0
  • Zerre sallıyosam karikatürlere konu olayım

0|1
    0|0
  • Çok ciddiye alıyoruz zaten yalan dünya

0|1
    0|0
  • ben alıyorm

0|1
    0|0
Yükleniyor...