Babam gerizekalı mı sizce böyle baba olur mu?

Arkadaşlar ben eskiden bayağı zayıftım ve bu sıralarda sınav stresinden dolayı falan bayağı da kilo aldım. Aynı zamanda şeker hastasıyım hem şekerimi düzene sokmaya çalışıyorum hrmde kilomu malum yaz geldi fakat babam sürekli daha ağızımı açmadan mideni ufaltmamız lazım, zatıflaman lazım sen zatıf değilsin gibi şeyler söylüyor ya sanane be adam insanların kilolu dönemleri olur zayıf dönemleri olur ilka yüze vurmak mı gerekir yani? Annem 4 yıl önce vefat etti zavallı annemede zatıfken bile yok şuran büyük buran büyük diyordu anlamıyorum bu adamın derdi ne? Sizce ne yapmalıyım?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Babana daha ılımlı olsan kiloya takık biri galiba kendisi fidan boylu mu merak ettim de herkese takıyor.
    Şeker hastalığında kilo alıp verme dönemleri de oluyor sağlığına dikkat et.

Babana aldırmamaya çalış sabret biraz kilolarını verdikçe rahatlarsın geçici dönem ağır hakaretler etmiyor şükür. Bıkar belki demekten baban da.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Takıntıları var demek ki. Bilemeyiz.

1|0
    0|0
  • Kendince seni motive etmeye çalışıyordur ama yanlış ama doğru Baban o senin

1|0
    0|0
  • Ne olursa olsun boyle dememen lazim.

1|0
    0|0
  • Ruh hastası bir baban var
    Üzgünüm

1|0
    0|0
  • Bence babana kilonun artarak gitmesi senin icin iyi olmayacagina kanaat getirmistir. Calismana yurumene sporuna senin acidan bakiyor meseleye. Kilo ilerde zorluk cikartabilir artikca sana bunu konus babanla ve deki merak etme baba fazla almiyacagim kilo ve suandan itibaren dususe gecirecigi soyle. Diyet felan soyle bide hizli yuru yururken o zayiflatir seni biraz

0|0
    0|0
  • kardesim bence o senin baban ne olursa olsun babana boyle seyler dememelisin normal dille uyar

1|0
    0|0
  • Öncelikle senin dünyaya gelmende emek harcamış birinden yani babandan bahsederken insan ol gerisi kolay zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hakaret etmeden

1|0
    0|0
  • Oncelikle Allah sifa versin. Baban ne kadar kotu huylu olsa da bir insana kaldi ki o senin buyugun, hakaret iceren seyler dememelisin. Belki de iyiligin icin diyordur kim bilir.

1|0
    0|0
  • Kulağını tıka dediklerine

1|0
    0|0
  • babana canım demen ne kadar doğruysa onun sana karışmasıda o kadar doğru 😏

0|0
    0|0
  • çok kilo alınca kendin üzülürsün diye uyarıda bulunuyordur

0|0
    0|0
  • Sevgilin varsa evlenmeyi düşündüğün biri, evlen. Ya da desin desin dursun ne de olsa babandır takma he de geç

0|0
    0|0
    • Öncelikle sağol tavsiyen için fakat 18 yaş evlenmek için çok erken özellikle üniversiteye hazırlanıyorsan zaten evlilik benim için hiçbir şey ifade etmiyor özellikle annemin vefatından sonra babam metresini bize bakmak için getirdiyse

• Anladım soruda onu kaçırmışım haklısın zaten öncelik gelecek olmalıdır. O zaman herşey yoluna girer umarım hayatında. Sen kulağını tıkamaya bak

Yükleniyor...