Ölülerle veyahut hayvanlarla cinsel ilişkiye girmenin orucu bozup bozmaması konuları çocukları ilgilendiriyor mu?

http://www.birgun.net/haber-detay/skandal-ifadelerin-oldugu-kitabi-yazarini-taniyorum-diye-dagittirdi-117466.html

Çünkü bakacak olursak, biraz yobaz olmasıyla tanınan Bursa'da bir okul müdürü böyle ifadelerin geçtiği bir kitabı okul öğrencilerine dağıttırmış.

Çocukları kimler eğitiyor acaba bu ülkede? Biz şu anki toplumdan şikayetçiyiz, şu sıralar okullarda din ve muhafazakarlıkla, çeşitli sapıklıklarla beyni uyuşturulmuş kayıp bir nesil yetişiyor.

Onlar 20'li yaşlara geldiğinde ülkenin bittiğinin resmidir, hiçbir cemaat böyle bir zihniyeti kaldıramaz.

1|1
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Akli fikri uckur sevdasinda olan bu yobaz takiminin igrencliklerini gormekten nefret ediyorum! Buna egitim denmez, dense dense belirli bir cevre icin murid yetistirme denir...

Turkiye'de insanca kalmak insan olabilmek zordu, anlasilan artik "olu" olmak bile zor :/

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bunların sorusunu soranlar var ne diyorsun sen. Hayvana sulanırsam orucum bozulur mu bunu soracak beyinsizler var. E adamlar da yazmak zorunda. Senin mantığınla gidecek olursak haberlerde de bu tür haberler yayımlanmasın. ABD'de 2 bin yıllık mumyaya tecavüz olayı da bundan farksız. O halde çocukları da bu haberlerden uzak tutmak gerekiyor.

0|0
    0|0
    • Bacak kadar cocuklarin aklina boyle seylerin doldurulmasini da savunan dallamalar var iste.

• Bu sitede bile denk gelmiyor musun şöyle yapsam böyle yapsam oruç bozulur mu diye. Ulan dinle alakası olmayan biri bile bunun cevabını verir. Böyle cahillerin başta bunları bilmesi gerek. Ayrıca Hristiyanlığı, Yahudiliği de, tarihi süreçlerini de okumak gerekir. Olaya sadece ibadet açısından bakmamak gerek. Bunları genel kültür olarak da görmek gerek. Zaten bilmeyen kişiler yüzünden milletin beyni yıkanıyor.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bunlar insan değil ya bunları bir topluluğa bile sokmamak lazım keşke aileler bilinçli olsa da doğru bir şeyler verebilseler

0|0
    0|0
    • Aileler de 'Oh oh oğlum müslüman kitabı okuyor' diye zerre kadar açıp bakmadan kitabın verilmesini destekleyecek kadar mal olduğu sürece asla toparlanmaz bu millet.

• kitapla alakalı değil ben aile içinden bahsediyorum biraz ılımlı olalım ya asd

Erkekler Ne Diyor 1

• Tam o çocukluğu

0|0
    0|0
Yükleniyor...