Merhaba arkadaşlar. Türkiye Cumhuriyeti'nin Avrupa Birliğinr girmesini istiyor musunuz?

Ben kendi fikrimce istemiyorum. Çünkü biz Avrupalı falan değiliz, buz gibi Asyalıyız. Ve de İngiltere Başkanı "Türkiye 3000 yılında anca AB'ye girer." dediği için ayrıca kıl oldum. Fikriniz nedir?

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden beri sürekli tekrarladığım bir süz var..
    "biz avrupa ülkeleriyle aynı seviyeye gelmeden AB bizi almaz,
    biz o seviyeye gelince de zaten girmeye gerek kalmaz.."

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Birlik zaten dağılacak bu gidişle. Biz neden zorluyoruz girmeyi anlamıyorum. Sadece ahlaksızlığını alıyoruz şu Avrupa'nın başka ne oldu ki Türkiye'de? Teknolojide, ekonomide, eğitimde, bilimde, sanatta gelişme yaşanamadığı gibi öz kültürümüzü de kaybettik.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• "Biz Avrupalı falan değiliz, buz gibi Asyalıyız ve hepsinden üstün olarak da Türküz. Anladın mı monşer?"
    ■ATSIZ

1|2
    0|0
  • Toplam 13 Avrupa ülkesini gezdim. TR ile Avrupa'nın alakası yok! TR orta seviye gelişmiş, demokrasiyi tam olarak sindirememiş, daha gidecek yolu çok olan bir Ortadoğu ülkesidir. TR, hiç bir zaman AB üyesi olamayacağı gibi hadi es keza üye olduğunda eski AB'den eser kalmayacaktır. TR ile AB arasındaki farklar, sadece din ekseninden kaynaklanan farklar değildir.

0|1
    0|0
  • aldılarda çok meraklıydı
    bu yobaz insanlara

BAŞ YOBAZ ÖVĞNĞYOR
    iktdara geldiğimizde vay 50 imam okulu vardı EEEEEEEEEEEEEE
    şimdi imam okulu sayısını 10 katladık

he yobaz he imamlara ihtiyacımız var
    fizikçi
    mat cı
    edebiyatcı lazım değil
    bize bilim adamı lazım değil

bize imam lazım

ee avrupa birliği çok meraklıydı yobaz millete aldıda biz naz yapıyorduk

0|1
    0|0
  • Hayır istemiyorum

0|0
    0|0
  • Istemiriiim

0|0
    0|0
  • Dağılacaklar zaten girmemeliyiz

0|0
    0|0
  • İstemiyorum...

0|0
    0|0
  • Bence gerek yok.

0|0
    0|0
  • Gerek yok zaten istemem

0|0
    0|0
  • Hayır istemiyorum.

0|0
    0|0
  • Girmemize gerek yok diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Doğru demiş.

0|0
    0|0
  • AB dediğimiz şey hıristiyan ülkeler birliği sence müslüman bir ülke alırlarmı aralarına?

0|0
    0|0
  • istemiyorum onlara ihtiyacımız yok.. zaten korkuyorlar.. 2023ten sonra türkiye hızla büyüyecek..

0|0
    0|0
  • Avrupa birliğini bize gircek bu gidişle.

0|0
    0|0
  • aman aman almasınlar zaten abaza bir kadınlı erkekli milletiz şimdi aldatmalar boşanmalar artar :D

0|0
    0|0
  • Bence bizi sokmazlar. Bir kere onlar Hristiyan biz müslümanız ordan bir farklılık var

0|0
    0|0
  • " ayrıca kıl oldum." şu lafın varya (kalp) ;)

0|0
    0|0
  • Bende istemiyorum biz kendimize yeteriz

0|0
    0|0
  • Amerika'da yaşayan bir Türk olarak istemiyorum.

0|0
    0|0
  • Asyalıyızda girersek avrupaya vizesiz gidebilme sansımız olacak bence ekonomik acıdan faydalı olabilir

0|1
    0|0
  • bunların hakkından putin gelir. rusyayı bıraksalar iki güne avrupayı s2p atar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...