Yine abazanlar dolustu bu seviyesiz sorularla ilgili ne dusunuyorsunuz?

Erkek kiz farketmiyor toplum olarak ahlakimiz ortada, bu tip sorulardan sizde baymadinizmi? Duzgun sorular soranlar ne dusunuyorsunuz?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• site tek düze ilerliyo resmen çok sıkıcı
    -Nasılımlarr?
    -Küçük , büyük , kalın?
    -Eski sevgiliyi unutma yolları?
    -Burclar

ouf baydı..

0|0
    0|0
    • aynen oyle gercekten bayiyor konuyu engellesen bile bu tip insanlarla ayni yerde bulunmak sacma geliyor bazen

• görmezden gelmeye çalış bitcek onlarda :D inşallah.

• bunlar bitmez gibime geliyor ama ben yinede amin diyeyim :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Birsey dusunmuyorum (dusunsem sanki degisecekler ;) ) gormezden geliyorum cevap vermiyorum kendileri calip kendileri oynasin...

0|0
    0|0
    • birsey degisecek demiyorum zaten ;) sende haklisin ama baska yerlerde oynasalar daha iyi olur

• ne desek boş bu site hep öyle

0|0
    0|0
  • gına geldi nasılım gereksiz değil ama aşıyorlar bazen

0|0
    0|0
    • nasilimda gereksiz bence birisinin iyi oldugunu baskasindan duymasina gerek yok. Genelde ozguveni olmiyanlar icin, ama orda bile dedigin gibi cogunlukla kizlar asiyorlar. Hayir yani millete bir tarafini gostermek istiyorlarsa baska sitelerde var burasi oyle bir site degil

• yüz olarak çekseller her neyse de onlar aşırıya kaçıyorr

Erkekler Ne Diyor 4

• Cinsel devrim şart :)

0|0
    0|0
  • türkiyede cinsellik afrikanın açlığı gibidir bence katlanmak lazım :D

0|0
    0|0
    • yazik bence katlanilcak bir durum degil herkes cinsellik meselerini kendi icinde gorsun baskalarin bundan rahatsizlik duymamasi gerek. Yani baska siteler vardir bunun icin burasi o tur sitelerdense biz gideriz zaten

• bu siteyi bu amaçlar için kullanan insanlar var abazalardan bahsetmiyorum adam bilmiyorsa nasıl kendi için yaşayacak afedersin ama bu ülkede eşekle ilişkiye giren insanlar var sen bu adama laf atacağına bu sorunu nasıl çözeceğiz diye düşünmen lazım böyle pis durumlar içinde yaşıyorsak bu durumlara dur dememiz lazım

• Siteye üye olunurken başts IQ testi uygulanmalı zira zeka seviyesi belden aşağı gereksiz bünye çok.

0|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...