Çok tuhaf bir soru olucak ama?

Çok tuhaf  bir  soru olucak ama ?
Ülke bu kadar gerikafalı doluyken yüzde 60 gibi yobaz ve tecavüzü normal gören dini inançla beyni yıkanmış ta olsa tanrının karar verdiği eşcinselliğe karşı olan tek canlı türü homofobi (ezikler detected) sizce nasıl tedavi edilirler kezaa Türkiye de. ( yeni suriye)

1|2
218

En İyi Kız Görüşü

• Eşcinsellerin anlayamadığı bir konuyu açıklamak istiyorum. Biliyorsunuz ki birçoğumuz İslamiyete inanıyoruz ve heteroseksüeliz. Bir sağlık probleminden dolayı yani hormonal dengesizlikten dolayı bu durum mevcutsa zaten kimse bir şey demez. Lakin sırf zevk için inancımıza ve toplumun ahlaki değerlerine aykırı davranışlar sergilniyorsa buna karşı çıkarız. Bu da bizim hakkımız diye düşünüyorum. Topluma dahil olan her birey, içinde bulunduğu toplumun kurallarına uygun yaşamalıdır. Bizim toplumumuzda iki erkek, iki kadın ve hatta iki insanın gözler önünde öpüşmesi, sevişmesi, çıplak gezmesi diye bir şey yok. LGBT adındaki bir topluluğun çıkıp en kalabalık meydanlarda af edersiniz dal döşek dans etmesi, kız kıza erkek erkeğe kucak kucağa dolaşması nasıl bir onura, gurura sığabilir? El kadar sübyanların bunları izlemesi ne kadar doğru? Önce kendi topluluğunuza çekidüzen verin , sonra saygı bekleyin...

0|1
    0|1
    • haklısın ama hofofi saldırıya dönüşürse kötü olur

• E millet çıplaklığı gördüğü için müdahele ediyor zaten.

• hayır homoseksüel karşıtlığı bu

En İyi Erkek Görüşü

• Elbetteki eşcinsellik doğal, homofobi ise anormal bir durum🌈🌈🌈🌈

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 17

• Böyle ziyniyetsiz insanları nefret ediyorum cidden..
    Ben bu hayatta en cok zor olan, LGBTymiş eşcinselmiş homofobiymiş herneyse, en acı yaşayan bunlarmış...
    Çünkü hic birimiz bu duyguyu hissi acıyı bilmiyoruz ki, kimse kimsede önyargı olmasın nede yargılayan.. ! Bunu yaratan Rabbimizdır ! Bize düşen insanlık vicdandir, elbette çirkinlik yapan varsa o zaten hic hoş değildir.. Fakat çirkinliği müsaade edenler sizlersiniz. Hic biriniz insanlık gibi anlayış saygı gösteren yok maalesef. Ama su gerçek ki zaman gittikçe görüyorum ki bu dünyanın 70 milyon içersinde, 75% LGBT eşcinsel insanlar diğeri 25% normal bayan/erkek.. Yani özgür olamadıkları için bazı ülküler veya önyargı insanlar olduğu için kimisi kendini açıklayamıyor.. Kısaca boş laflar yapmayın insan gibi medeni olun.

0|2
    0|0
  • doğal durumlarda olursa eşcinselliğe kimse kötü gözle bakamaz bu zorunluluk yobazlara gelince homofobi genelde gizli eşcinsellerde olur ataları osmanlının iç oğlan listesini okuyunca azçok fikir sahibi oluyoruz zaten

1|3
    0|0
  • Hiç sorma.. eş cinsel olarak yaratılan kavim eş cinsel olduğu için helak ediliyor.

0|2
    0|0
  • Homofobik değilim ama iki tarafında anlaşamadığı noktalar var bir taraf dini savunuyor bir taraf cinsel terciğini ya da doğuştan gelme bir şey tam adlandıramadım şu an böyle oldukça bu kavgalarda son bulmaz çünkü her iki tarafta kendini haklı çıkarmaya çalışıyor kimse kimseye karışmasa çok daha güzel olacak

0|3
    0|0
    • Ne alaka eşcinseller insanların dinine karısıyormu heterolara hakaret ediyorlarmış bu kadar boş yorum görmedim bn yazmak için yazmışsın

• Sen ne haddinle bnmle konuşcaksınki AA bak alev oturum açtı hadi oraya tirrek

• senin gibiler yüzünden insanlar size homofobik bu ukala tavırların ve her şeye laf yetiştirerek kendini akıllı sanman yüzünden oysaki boş konuşan bir aptalın tekisin neyse daha fazla yormayacağım kendimi hiç bir şekilde laftan anlamayacaksın

• Hayvanlarda düşünme yetisi yok. Olsaydı eşcinsel olmazlardı. Sen kendine hayvan mı diyorsun yani :D sevmiyorum lgbt lileri. Erkek erkeğe kız kıza ilişki nedir :D aawefwefawf Toplum iyice ahlaksızlaştı. Birde bu lgbt lilerin yürüyüşleri yok mu. Alıcan hepsini dizicen kurşuna kurtulcan. Siz o yürüyüşlerde lgbt yi savunmuyorsunuz. Vücudunuzu açıp toplum ahlakını bozmaktan başka bir şeyi savunduğunuz yok. O yüzden acımıyorum size ezilin ezilebildiğiniz kadar ;)

1|0
    0|0
    • Burası cehalet kokmaya başladı sanki😜

• Utanmadan bide savunsaydın pardonda bn nerde açılmışım anlamadım ordaki soyunan kişiler kendini konuşarak ifade edemiyor ve ilgi çekmek için yapıyolar ahlaksızlık yapmak için değil

• Sen nasıl ki tüm AKP'lileri ayırt etmeden ele alabiliyorsan bende seni bir LGBT'l olarak yobaz olduğunu ele alabilirim. Ordaki soyunanların ilgi çekmesi için toplumun ahlakını bozmasına gerek yok. Sadece soyunmak ilgi çekmez. Havai fişeklerle, kutlamalarla ya da çeşitli organizasyonlarlada ilgi çekebilirler. Mesela o zaman bizde ilgi çekmek için nerde LGBT'li görsek dışarıda dövüp rencide edelim?

• 1|2
    0|0
  • Sen ne diyon la değişik

2|2
    0|0
  • sana doktora görün demedimmi hala saçmalıyosun burda

2|1
    0|0
  • Sizin gibileri itlaf ederek. Ülkenin kesin kurtuluşu bu

1|1
    0|0
  • hııı cok derdin var

0|2
    0|0
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz🌈

1|1
    0|0
  • Homofobi tedavi edilemezdir.
    Çomarland de herkes gorulecek bir dusuncedir bu

0|2
    0|0
  • Allahtan daha iyi biliyosunuz size tapmaya karar verdim. Ne gerizekalilar var arkadaş zaten millet boyle dusundukce suriyeden beter olcak sonumuz allah yok kitap yok neolcakki

0|0
    0|0
  • 1. tanrı yok
    2. eşcinsellik doğuştan değildir tercihtir

1|0
    0|0
    • Doğuştandır bilimsel olana saygınız olsun bari

• @tonymonntanaa Sen de tanrının yokluğunu bilimsel olarak ispatla o halde. Bir kısım insanlar tanrı yok dedi diye tanrı yok olmaz. Ayrıca tanrı eşcinselleri doğuştan eşcinsel olarak yaratmıştır. Bilimsel olarak da böyle. Ayrıca bilimsel olarak da evrendeki düzene bakılarak tanrının varlığından söz edilebilir.

• NOT:Müslüman değilim.

• "olucak" değil "olacak"
    "yüzde 60" değil "% 60"
    "tecavüzü" değil "tecavüzcü"
    hani siz yobaz, cahil değilseniz bunları çok iyi bilmeniz gerekir. Eğer ki Türkiye'de yaşıyorsanız şunu çok iyi bilmeniz gerekir "sözde" hümanist insanlar (sizin gibi) bu ülkeyi çıkılmaz bir hâle getirmek için saçma sapan icatlar edindiniz, batıdan özenerek moda gibi yayıldı bu saçmalık. Saçmalık diyorum çünkü bunun başka açıklaması olamaz. Varsayalım ki tüm dünyada eşcinsellik normal karşılanmaya başladı ee bre cahil neslin devamı nerden gelecek?

0|0
    0|0
    • Bütün Osmanlı padişahlarının eşcinsel olduğunu biliyor muydun? Yani kısacası eşcinsellik Avrupa'dan gelmemiştir.

• Ben hiçbir şekilde "masum insanlar ölmeyi hakkediyor" gibisinden şeyler söylemiş miyim bir daha oku istersen?

• @akise_aru93 BÜTÜN osmanlı padişahları?
      Osmanlı döneminde bu duruma "oğlancılık" denilirdi hatta. Fakat bütün padişahlar eşcinsel değildi.

• ulan ne biliyim mesele ne mesela

0|0
    0|0
  • Erkek erkegi sikmemeli. Basit bu kadar

1|1
    0|0
Yükleniyor...