Ne dersiniz bu konuda? Fikirlerinizi alabilir miyim mümkünse?

Sitede ünüm olmuş biraz, kötü anılıyorum galiba. Sorumda ve bencemde karşılaştığım hakaretler karşısında sessiz kalmayıp, biraz da fevri davranarak küfür ettiğim için bayağı bir tartışma yaşadım. Yeri geldi sinirlendim, yeri geldi incindim ve hatta sitedeki hesabımı iptal etme kararı bile aldım ama bazı arkadaşların ısrarıyla devam etmeye karar verdim. Neyse... Sonuç olarak kendimi törpülemem gerektiğini düşünüyorum. Buradaki densiz insanları dert etmeden kalan sağlarla yoluma devam etmeliyim galiba. Ne dersiniz bu konuda? Fikirlerinizi alabilir miyim mümkünse?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şurda yüzünü bile görmediğin sadece saçmalayan beyin yoksunu insanlar için kendini bu kadar üzmemelisin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Saygının olmadığı yerde hiçbir zaman gerçekte ya da sanalda sen de durma kötü söz sahibinin saygı önemli kardeş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Öncelikle sorunu kendinde araman gerek. Bir kişi iki kişi illa konuşur ama birçok kişi konuşuyorsa konuşulanı dikkate almakta fayda var.
    Ve yapman gereken şey fevri olmamak. Öfkeyle kalkan zararla oturur.

0|0
    0|0
  • yüzünü 1 kere görmediğin insanları takıyon of of of.. len işin gücün yok mu bak bir daha böyle paylaşım yapma yeter bak şikayet edicem ha

0|0
    0|0
  • Sanırım birşey söylememe gerek yok sen biliyorsun artık

0|0
    0|0
  • Hadi ya bakseeeen :)

0|0
    0|0
  • Bence bir süre girme siteye, yaşananlar unutulur falan yeni bir imajla geri dönersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...