Solak olmanın avantajları ve dezavantajları neler?

ben solağım ve solak olmanın hiç bir avantajını bulamıyorum solak olmak daha çok beni olumsuz düşüncelere sürüklüyor. sizin fikirleriniz nelerdir?

0|1
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Neden "çok" olumsuz? Solak bir inşaat ustası vardı ve, dert değil.

1|1
    0|0
    • ortaokulda beden eğitimi hocamız hep dersi sağlaklara göre anlatırdı iki üç defada anlayamadığım için hep spora karşı olumsuz düşüncelerim var mesela bunun gibi bir çok olumsuz yönleri var

• ne güzel :D anla halimden

Erkekler Ne Diyor 3

• Yanlış düşünüyorsun. Solak olanlar daha zeki oluyor diye bilimsel deneylerde doğrulanmış diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • solağım kolçaklı sandalye bulamıyorum, istediğim gitarın solağını bulamıyorum bulsam daha fazla para ödüyorum vs vs

0|0
    0|0
    • sende bendensin topluca yemek yersin daha doğrusu yiyemessin çünkü sürekli kolun solundaki kişiye çarpar

• okulda sıra arkdaşımla dertti. yazı yazarken kollar çarpardı :D

• bu nedenle bende sıra arkadaşlarımla hiç anlaşamazdım hele ki defterine çok önem veren birinin yanında oturuyosan al başına bela :)

• solağım güzel bence

0|0
    0|0
    • bütün aletler sağlaklara göre bir çok çalgı sağlaklara göre hatta bazı tür sandalyeler bile sağlaklara göre. hala solak olmanın güzel olduğunu düşünüyor musun

• daha az yaşamak günahlarımızın az olması gibi bir avantaj mı

• yok öyle düşünürsen sevaplarında az olur tabi kötüysen orası ayrı ama insanların çoğu zavallıdır bunlardan daha erken kurtulmak gibisi olurmu?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...