Mutlu olmak icin sebep?

Sizce mutlu olmak için en güzel sebepler nelerdir?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Günlerdir aç kalmış bir insanı doyurarak, günlerdir ekmek, su ile karnını doyuran ailelere bir tasta olsa sıcak yemek vererek, soğuk havalarda üstünde birşey olman o zavallı insanlara üşümemesi için birşeyler vererek.

Çünkü hayat imtihan ve mutlu olmanı sağlayacak o kadar şey varken sadece insanlarımızın kendini düşünmesi çok kötü.

Şimdi diceksinki dilencilere de güvenilmiyor felan. Ya geç onları. Güvenmiyorsan dilenci olması şart değil. Sokağınızda orda burda yaşayan tonla fakir aile dolu. Devletin yardım eli uzatmadığı aileler dolu.

Bağış vakıflarına bağışta bulunma. Bizzat git kendin ver o fakir, aç adamın eline. Ancak böyle mutlu olabilirisn.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Yok!

0|0
    0|0
  • Sağlıklı olmak.

0|0
    0|0
  • sağlıklı oluşun yetmez mi

0|0
    0|0
  • Anne babanın sağ olması

0|0
    0|0
  • Baba olmayi isterdim mutlu eder yani

0|0
    0|0
  • Sokayım mutluluğuna ben olduğum gibi iyiyim.

0|0
    0|0
  • Sebeb ararsan mutsuz olursun kendin için mutlu olman gerek

0|0
    0|0
  • Annenin varlığı

0|0
    0|0
  • aşk ve seks

0|0
    0|0
  • mutlu insanları kimse sevmez tarih sadece mutsuzları yazar :) haılı bence :)

0|0
    0|0
  • sevki solmasın mutluluğun sırrı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Allah bize her an ve her saniye şah damarımızdan daha yakın, 'ol' emri olmaksızın yaprağı dahi kıpırdamadığı bu kainatta üzerimizdeki gücünün tecellisi her aldığımız ve verdiğimiz nefesden daha yakın. En sevgili Rabb bize bu kadar yakınken başka sevgi, mutluluk sebebi aramaya gerek kalmıyor..

0|0
    0|0
  • şimdi herkes der sağlıklı uyanmak ailenin yaninda olmasi yok abi ben onlarlada mutlu olamıyorum artık

0|0
    0|0
  • Sağlık ve aşk

0|0
    0|0
Yükleniyor...