Mutluluk mutlu olabilmek için bizi acıtan şeylerin peşinde koştuktan sonra, elimizde zaten varolanların değerini anladığımız an yaşadığımız duygular bütünüdür.

Bazen sevdiklerinle yenilen güzel bir yemek, bazen özlenen bir sevgiliye doyasıya sarılmak, sıcak bir ağustos gecesi yatağınızdan kalkıp kanasıya içtiginiz bir bardak sudur bazen mutluluk.
Bazende uzaktaki dostun telefonudur o... Her yerde her şekilde çıkabilir karşımıza bazen bir çocuk, bazen bir eş, bazen bir aile...
Önemli olan onun şekli değil onun nasıl yakaladığımızdır, onu görebildigimiz yerde yaşayabilmemizdir.

Nedir mutluluk?

4|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bence mutluluk "mutsuz olmamaktır".
    Hayatta her şeyden huzuru çıkarabilmektir. İnsanlara tebessüm edebilmek onları sırf Yaratan hatırına sevebilmektir.
    Karşıdaki kişi görmese bile telefonu gülümseyerek açabilmek ve insanlara her zaman istediklerinden fazlasını verebilmek.
    Ve hepsinden önemlisi dua edebilmek...
    Hiç tanımadığın insanlar için Rabbinden güzellikler isteyebilmek.
    Çünkü bu Rahmanı memnun eder.
    Ve eminim ki Onun rızasını kazananı da O dertlerinden sıkıntılarından kurtarıp huzura ulaştırır...😉

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Mutluluk insanın içinde sihirli bir kelime,
    Mutluluk bazen bir gülücük bazen de gözyaşı.. Mutlu olabilmek için insan elinde olanların kıymetini bilmeli kanaat sahibi olmalıdır. Yoksa dünyayı önüne sersen inan, insanoğlu yine de mutlu olamaz. Her ne durumda olursak olalım hep kendimizden kötü durumda olanları görebiliyorsak ve her sabah yeni bir güne nefes alarak, şükrederek uyanabiliyorsak bizi sevenleri ve sahip olduklarımızı görebiliyorsak bundan daha güzel mutluluk olur mu.! Mutluluk denen şey dışarıda değil o hepimizin içinde. Onun için mutluluğu uzaklarda aramaya gerek yok.

1|0
    0|0
  • mutluluk içinde yaşayabildığin bir çocukluktur. . içimizde büyüyen basit ve her dilde anlaşılır bir şekilde yüzümüze o tebessümün konmasıdır. . mutluluk senin için her şey olabilmeli, düşündüğün bir hayali dinlediğin güzel bir sesi ve gördüğün bir yüzü kendine dokundurabilmendir..

1|0
    0|0
  • Manevi olarak huzurlu hissetmek diğer taraf için birşeyler yapmak. Ve maddi manevi iyi hissetmek. Ailenin yaninda olmasi ve de sevdiğin evlenecegij birisi olmali

1|0
    0|0
  • Ya sen şimdi o kadar şey yazdın ya, inan ben hiç birini okumadım..
    Gözüm sadece şu bebeğe takıldı..
    Mutluluk benim için minik bir yavrudur.. Çok istiyorum ya, bildiğin gibi değil.. :/

1|0
    0|0
  • Zor bir soru sormuşsun :)

Yalnız çok sık olmasa da sevilesi, samimi insanlar karşıma çıkıyor, onlarla zaman geçirmek beni epey mutlu ediyor.

1|0
    0|0
  • Tadamadigimiz icin bilemiyorz

1|0
    0|0
  • Rahatlık ve yalnızlık.

1|0
    0|0
  • Miranda Kerr gibi bir garimin olmasıdir 😃😂😃

1|1
    0|0
  • Gece yalnız uyurken sabah çocuklarıma uyanmak..

1|0
    0|0
  • Mutluluk karşılıklı anlaşabilmektir belki de.

1|0
    0|0
  • Bazen özlenen bir sevgiliye doyasıya sarılmak evet buna katılırdım zira sevgilim olaydı 😃 amaaa sevdiğine sarılmak gerçekten mutluluk verebiliyor başka birşeye gerek yok😉

1|0
    0|0
  • Çay ☺

1|0
    0|0
  • Güzel vakit geçirmek.

1|0
    0|0
  • Mutluluk hep ulaşmaya çalıştığım herşeyi ona araç ettiğim amaç

1|0
    0|0
  • Eline sağlık güzel yazmissin. Mutluluk bana gore insanin icinde huzur olusmasidir her zorluga her aciya rağmen insana biseylerden dolayi basit bir iylikden bile huzur gelmesidir.

1|0
    0|0
  • Dostluk=mutluluk

1|0
    0|0
  • Bir çocuğu gülümsetmek kadar güzel bir duygu yok

1|0
    0|0
  • Kanaat etmektir bence... onca sıkıntıya ragmen cok sukur diyebilmektir

1|0
    0|0
  • Tarifi yoktur anlatılamaz gizemli bir şeydir

1|0
    0|0
  • MUTLULUK KARSINDAKİLERİ MUTLU GÖREBİLMEKTİR

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• "O"nun hayalidir. Adını anmaya yeltenirken bile bir kıpırdanma olur karnında kalbin sanki nefesini içinde tutan patlamaya hazır bir baloncuk misali...
    Belki de 1 değil 2 değil 3 değil tam 5 kavanoz Nutella dır... 😄😄😄

1|0
    0|0
  • Mutluluk huzurun ve sevdiklerinin yanında olmasıdır.

1|0
    0|0
  • Mutluluk hep var olan bişeydir zaten tüm mesele onu görebilmektir.^^

1|0
    0|0
  • mutluluk gönlününde aklının rahat olmasıdır gülümsemene sebeptir henüz kendilerini bulamadık efenim.

1|0
    0|0
  • Mutluluk seni bulmakmış ıssızlığımda.
    Sesinin güzelliği yoldaşım , satırların umudum oldu. Mutluluk aylak aylak dolaşırken senin ayaklarına takılıp gözlerine düşmekmiş;)) diye bende eklentide bulunayım
    👆🏼Üstüne alınmak isteyen alınabilir

1|1
    0|0
  • Herkese göre değişiyor, bana göre isteklerimin gerçekleşmesi.

1|0
    0|0
  • Huzurlu bir yaşam

1|0
    0|0
  • Bence mutluluk çocuğunun olması.

1|0
    0|0
  • Mutluluk
    Kaygı şüphe etmemek
    Korkmamak
    Güvende huzurlu hissetmek
    Her şeyin güzel olucani iyi düşünmektir

1|0
    0|0
  • Soz cok gusel

1|0
    0|0
    • Mutluluk aslinda madde disinda hicbirsey bana gore gercek degildir gelip gecici bir duygudur oda yazdigin soz guzel eger sana ait biseylerin varsa mutlusundur

• 3 gram serotonin alt tarafı:)

1|0
    0|0
  • Mutluluk seni sevenlerinin olmasıdır

1|0
    0|0
Yükleniyor...