Ne Yapacam Ben Babamla?

yav cidden bıktım 1 sene sonra lise bitiyor
her şeyime karışıyor bu aralar kafam çok bozuk çok aşık oldum asla bırakmam dedi bıraktı
çok pis ihanet yedim yetmez miş gibi birde bu dal lama beni sinir ediyor
0 kol t-shirt giydim ona bile karışıyor ben seviyorum diyor ben sevmiyor dedi
lan gvat sanane
niye oruç tutmuyorsun niye namaz kılmıyorsun falanlar filanlar aşk acısı yetmezmiş gibi birde bu
ne yapacam ben acil?

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O senin büyüğün o senin dikine gitsede sen ona hep iyi yaklaş. Yaşça büyük olan o olmasına rağmen büyüklük sende kalsın :)

0|1
    0|0
    • dayanacak gücüm mecalim kalmadı cidden bazen çıkıp bir daha gelmek istemiyorum bir köşede sıkarlar onlarda kurtulur bende zaten bu skik aşk acısı yetiyor bana

• Bahsettiğin kişi babansa ağır ergenlik geçirmekle birlikte saygısızlığın dibine vurmuşsun haberin olsun. Ortalama 5 yıla atlatırsın ama acilen terbiyesizliği bırakmalısın

0|0
    0|0
    • terbiyesizliği yaptıran utansız her şeyi anlarımda 0 kol t-shirtime niye karışıyorsun

• Bak yavrucum tepki vermen normal çünkü şu an hormonlar saçmalıklar diyarında lakin baba bu. BABA ya Nasıl bu kadar terbiyesizleşerek bunları yazarsın. Hiç bir bağın olmayan kısa süre tanıyıp aşık oldum dediğin kız için yanar tutuşursun kız sana şunu yap bunu yapma dese adı aşk olur baban Diyince yazdığın o iğrenç sıfat mı oluyor. üzülüyorum ki binlerce insan keşke babamın toprağına değil ellerine dokunabilseydim derken yaptığın bu şımarıklık hatta küstahlık ve malesef akıllanmazsın da

• Pisliksin sen beter ol iblis.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...