Kapat

Ne kadar yalnızsınız? Yalnızlığını tarif eden bir cümle söyler misiniz?

Yalnızlığınızı anlatan cümle, bir kelime söyler misiniz. ben size şu replikle eşlik edeyim benımkini ifade eden bu :) +bide iskender abinin repkliğide efsane tabi.

Güncellemeler:
lmmm
gncl

0|0
18|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 17

• çok yalnızım

0|3
    0|0
  • yalnızlık ne kadar kalabalıkta olursan ol derdinden, halinden anlayan bir kisinin bile olmayışıdır."nasılsın?" sorusuna "iyiyim " cevabının yeterli görulmesidir 😶😶😶
    Hatta hakkıyla sevilmemek de yalnizlktir. çok yalnızlık var... tek kelimeyle olan tek tanimi da "yalnızlık " , başka yok

0|1
    0|0
  • Öyle yalnızım ki, yalnızım dediğimi sadece ben duyuyorum

0|2
    0|0
  • Yalnızlığın bile kişiyi yalnız bırakmaması
    Bir de şu yazının da yalnızlığı anlamakta faydası olabilir ;
    www.kizlarsoruyor.com/.../a66878-yalnizligimiza-donup-bakmaya-ne-dersiniz

0|1
    0|0
  • Yalnılnızlıkda 'çat kapı' yokdur.. ve yalnız biri kimsenin hayatının doğal uzantısı olmadığından, biriyle buluşmak için daima randevulaşmak zorundadır. kimsenin hayatını tamalamaz ve bunun karşılığı olarakda kimse onun hayatını bütünlemez. kimileri böyle olmasını tercih ettiği için, kimileride kimse onu tercih etmediği için yalnızdır. yalnız biri sadece bir aksesuardır. süslü bir toka, zarif bir kolye ya da bir çift güzel küpe.. o kadar.. yoklukları üzüntü verici olsada kimseyi öldürmez..😊

0|1
    0|0
    • oha süperrr sen mi yazdın bunuuu

• Gönül isterdiki"ben yazdım"demek.. ama maalesef bir kitapdan alınttı yapdım.. o kitabın beni anlattığı tek sayfaydı.. ve paylasmak istedim.😉😀

• Eski sevgilim bile yok. 😂

0|2
    0|0
  • Ne kadar yalniz oldugumu bile unutacak kadar yalnizim :/

0|1
    0|0
  • Ya şöyle sorularla adamı tribe sokmayın abi. Yanlız değilim. Çok şükür anam babam var, kardeşlerim var.

0|1
    0|0
  • Yalnız değilim.

0|1
    0|0
  • Yalnızlığı severdim , yalnız kalmadan önce çünkü öğrendim ki yalnızlık kalınası değil , arada bir kaçılasıymış.

0|1
    0|0
    • ne güzel tarif ettin öyle ya :) kesinlikle yalnızlık Allah'a mahsus derler ya bunu insan sonradan anlıyor

• yüzde yüz katılıyorum ama bu süreci yaşamadan da anlayamıyorsun işte

• Yalnızım dostlarım yalnızım yalnız..

0|1
    0|0
  • denizdeki kum tanelerinin çok olması ve ya yıldızlar kadar :)

0|1
    0|0
  • Ölüyorum

0|1
    0|0
  • Yalnızlığım yollarıma pusu kurmuş beklemekte

0|1
    0|0
  • Kalabalıkta yanlızım. Anlaşılmamak yanlızlık dor.

0|1
    0|0
  • Yalnız değilim

0|1
    0|0
  • Yalniz degiliz tek basimizayiz

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...