Boksçuyum dışarıdan birini dövmek istiyorum doğru mu?

merhaba arkadaşlar lise 2 de bir kızı seviyordum yanında birinden dayak yemiştim kıza bir rezil oldum anlatamam söyleyemedimde zaten hala seviyorum ayrı bir mesele yanlız o günden beri boks fitness karışık çalışıyorum 20 kilo aldım zayıftım bayağı o zamanlar bokstada iyiyim ama ben bu çocuğu dövmek istiyorum o gün hala aklımda bir sorun yaratır mı bu ciddi derecede bunları yazarken bile hırslandım ne yapayım sizce?

0|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

• Büyük ihtimal teknikleri iyi derecede biliyorsundur o kişinin hayatını karartacak darbelerde istemsizce bulunabilirsin boşver küçüklükte kalmış bir şey

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaş spora başlarken ilk öğretilen bunların savunma sporu olduğu, asla ve asla bunu güç gösterisi için yapmayın. Belli bir eğitimden geçtikten sonra doğal olarak güçleniyorsun. Yanlışla bir insanın hayatına sebep olabilirsiniz. Dikkat edin, başıma geldiği için biliyorum.

0|1
    0|0
    • Biliyorum ama boksa başlarken sırf bunun için başladım hocamda dedi defalarca ama dinlemek istemiyorum

• Dikkat et yanarsın.

Kızlar Ne Diyor 6

• Got dal ona

0|1
    0|0
  • Uğraşma bişey olur ölür hapislerde çürürsün gençliğe yazık

0|1
    0|0
  • bir hayli klibi sana gelsin😆😅

0|1
    0|0
  • gecmıs gıtmıs olaay dovup napcan

0|1
    0|0
  • olmaz

0|1
    0|0
  • Sporu acilen bırak yoksa hormonlar tavan yapcak daha fazla :/

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Steroidli bir insanın yumruğu normal bir insanı ölüme bile götürebilir.
    İnanmayanlar olacaktır, fakat altyapısı sağlam olanlar ne demek istediğimi biraz düşünürse anlayabilecektir.
    Antalyada yapılan müsabaka sonrası vücutçu bir abimiz, tartıştığı sıradan bir adamla kavga etmişti. Adamın kemikleri un ufak olmuştu. Çene ve elmacık kemiği dağılmıştı. Tabi vücutçununda başı yandı

0|1
    0|0
  • knk boksör isen ztn kavga etmeyi sevmen lazım adam dövdükten sonra kendini bir nevi kral olarak görürsün bu da ego için harika bişi.

0|1
    0|0
  • Boksçuyum değil boksörüm denir. Ben 6 yıldır kick box ile uğraşıyorum fakat sen gibi insanları dövsem mi gibisinden düşüncelere erişmiyorum. Sana tavsiyem bu sporu yalnızca spor için yap dışarıya olabildiğince kullanmamaya özen göster.

0|1
    0|0
    • İnsan dövme yanlısı değilim ama özel bir kinim var o insana karşı

• Kin sana bir şey kazandırmaz bunu unutma

• Adamlık sende kalsın yapma sinirli biriymişsin mahkemelik olursun hapise kadar gider suç bu eski eskide kaldı yine aynısını denerse ağzını burnunu kır aklı başına gelsin sen gidip yapma suçlu olursun

0|1
    0|0
    • Yine aynısını yapabilse bırakırım devam etsin dövmeye karşısına çıksam ne hale gelir kim bilir kanıtlayanilirmiki böyle birşeyi?

• Darp raporu ve görgü tanığı ile kanıtlar

• Saglam vurma olur felan basina is alirsin ben kavgada karsidakinden degil kendimden korkarim hep p. cin eceli gelmistir basina kalir hayatin mahvolur.

0|1
    0|0
  • şikayet durumunda hapis yatarsın

0|1
    0|0
    • Öldürmeyecem dövecem ama ölebilir ciddi derecede sinirliyim tam bir yavşaktı zaten

• bir aralar muhabbeti vardı öldürsen daha az yatarsın falan : D

adam yaralamak suctur dava acarsa ugrastırır seni.
      dövceksen döv ama maske tak ne bileyim kamera olmayan bir yerde döv.

• yine dayak yiycen gibi ama hayırlısı

0|2
    0|0
    • Bilmiyorum kardeşim çalıştışım fitnessta senin gibiler bayağı var ama içi boş bende senin gibi sayılırım kollar biraz daha iri benim o kadar bilmiyorum sen ne iş yapıyorsun ama o sen olsan bile gözümü kırpmam emin ol

• Kardeş kahvede çaycı yan kulüpten biri değil dövebilirmiyim diye bir tereddütüm yok 😅

• tamam kardeş takılıyom ya işte :D sen bildiğini yap

• Doğru değil dostum yasal olarak suç olur eğer döversen hapse kadar yolu var

0|1
    0|0
    • Boksçu olduğum içinmi onun yüzünden sevdiğim kıza rezil oldum

• Aynen boksörlerin dışarda kavga etmesi yasak tabi karşı taraf şikayetçi olursa sorun olur yoksa sıkıntı yok

• Yapma kardeşim

0|1
    0|0
    • Kardeşim haysiyetsiz çocuğun tekiydi cidden bişey yapmassam rahat edemiyecem

• Sen suçlu duruma düşersin ama eğer tekrar öyle bir olay yaşanırsa istediğini yap

• döv!

0|1
    0|0
  • Git ve onu indir adamim.

0|1
    0|0
  • döv gitsin içinde kalmasın

0|1
    0|0
  • Bak onun sayesinde böyle sporcu olmuşsun hiç bu açıdan düşündün mü. Beni zamanında biri iyi bir kazıkladı ama onun sayesinde sonradan büyük kazık yemeden kurtuldum gözüm açıldı. Şimdi o adama kızamıyorum bile

0|1
    0|0
  • Seninki hırsızım bişey çalmak istiyorum doğru mu gibi bir soru olmuş :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...